Rings Rezidans fiyatları 315 bin TL’den başlıyor! Hemen teslim!

Selin Yapı imzası taşıyan Rings Rezidans’ta yer alan home ofislerin fiyatları minimum 315 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Rings Rezidans fiyatları 315 bin TL’den başlıyor! Hemen teslim!

Selin Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde hayata geçirilen Rings İstanbul projesinin home ofis bloğu olan Rings Rezidans’ta satışlar devam ediyor.

Hem ev hem ofis kullanımına uygun toplam 99 adet home ofisten meydana gelen Rings Rezidans’ta 1+0’dan 2+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Teraslı home ofislerinde bulunduğu Sancaktepe Rings Rezidans’ta yaşam devam ediyor ve anahtar teslimleri hemen gerçekleştiriliyor. Projenin bu etabı ile iş ve yaşam alanları aynı çatı altında sunuluyor.

Rings Rezidans satılık home ofis fiyatları minimum 315 bin TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredili ödeme ile home ofis satın alınabiliyor.

Firma bünyesinde yapılan uygun ödeme planına göre ise; tutarın yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan kısmı ise 120 aya kadar yüzde 0,70 vade farklı ile taksitlendirilebiliyor.

Sancaktepe Rings Rezidans’ın sunduğu ayrıcalıklar şöyle sıralanıyor; zengin food court alanı, tam donanımlı toplantı odaları, kapalı otopark alanı ve sadece home ofislere özel kapalı yüzme havuzu ile spor merkezi.

Firma Bilgisi: Selin Yapı
Proje Bilgisi: Rings Istanbul