Ritim İstanbul daire fiyatları

Ritim İstanbul daire fiyatları güncellendi. Buna göre uygun ödeme planlarıyla da kolayca ev sahibi olunabiliyor

Ritim İstanbul daire fiyatları

Ritim İstanbul Maltepe’de Dumankaya İnşaat tarafından 250 adet home ofis ve 114 adet ticari birim olarak inşa ediliyor. Ritim İstanbul'da 1+0, 1+1, 1+1 dubleks, 1,5+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Ritim İstanbul Maltepe teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Ritim İstanbul daire fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. 36 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen dairelere sahip olan Ritim İstanbul özellikleri arasında cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis ve bürolar bulunuyor.

Ritim İstanbul daire fiyatları
Ritim İstanbul daire fiyatları son güncellemelere göre; 397 bin 760 TL’den başlıyor.

Ritim İstanbul ödeme planı
Ritim İstanbul ödeme planı kapsamında 60 ay yüzde 0.40 faiz oranı ile kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor.

Ritim İstanbul nerede?
Ritim İstanbul Maltepe E-5 karayolu üzerindeki Ritim İstanbul Maltepe, Carrefour Maltepe Park AVM'ye komşu konumda inşa ediliyor. Kadıköy-Kartal metrosunun Maltepe durağı hemen yanı başında olan proje, Kartal vapur ve deniz otobüsüne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika uzaklıkta. Projenin bulunduğu bölge içinde dünyanın en büyük Adliye sarayı, Türkan Saylan Kültür Merkezi, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Titanic Business Hotel gibi önemli tesisler bulunuyor. Ritim İstanbul projesi tüm ulaşım alternatiflerine olan yakınlığı sayesinde şehirden kopmadan şehirle kolayca bağlanmanızı sağlıyor.

Ritim İstanbul iletişim bilgileri
Adres: Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi -Ritim İstanbul
Telefon: 0216 511 58 00

 

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul