Ritim İstanbul teslimleri tamamlandı!

Maltepe’de Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Ritim İstanbul’un 31 Mayıs’ta başlayan ilk etap teslimleri sona erdi

Ritim İstanbul teslimleri tamamlandı!

12 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Katma değerli konsepti, bilişim teknolojisi temelli çözümleri, eşsiz adalar manzarası ve daire sahiplerine sunduğu konforlu ve güvenli yaşam alanları ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayan Ritim İstanbul projesinde ilk etapta 97 daire, sahiplerine teslim edildi. Ritim İstanbul, bölgenin en büyük açık alışveriş merkezinden dev spor kompleksine, akıllı loft dairelerden home-office’lere, kültür merkezinden 37. kattaki eşsiz ada manzaralı lüks restorana ve kapısındaki metroya kadar daire sahiplerine yüksek standartlarda ayrıcalıklar sunuyor. 

Daire sahiplerine capcanlı bir hayat sunan Ritim İstanbul’un ilk etabının tesliminden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya; “Anadolu Yakası’nın önemli yaşam alanlarından biri olan Maltepe’de hayata geçirdiğimiz Ritim İstanbul, mağazaları, sosyal donatıları, spor ve kültür kompleksleri ile bölgede büyük bir fark oluşturdu. Titiz çalışmamız ve yoğun gayretlerimizin bir sonucu olarak planlandığı gibi başlayan ilk etap daire teslimleri sonlandı ve daire sahipleri evlerine kavuştu. Daire sahiplerine, insanı odağına alan Dumankaya Dünyası’na dair güzel tecrübeler yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Dumankaya ailesi Ritim İstanbul’un ilk etabının teslimiyle daha da büyüdü” dedi.

Ayrıcalıklı bir proje içerisinde yüksek konfor, hizmet ve Dumankaya kalitesini yaşayacak olmalarından duydukları heyecanı ifade eden daire sahipleri, Ritim İstanbul ile farklı ve kendilerine özel tasarlanmış bir dünyaya adım atacakları için mutlu olduklarını söylediler. Daire sahipleri ayrıca; özverili, insan odaklı çalışma ve hizmetleri dolayısıyla Dumankaya İnşaat’a teslimler sırasında teşekkür etti.

 

Ritim İstanbul son durum detayları için tıklayınız

Proje Bilgisi: Ritim Istanbul