Ritim İstanbul'da teslim festivali

Dumankaya ve Al Mazaya işbirliği ile hayata geçirilen Ritim İstanbul'da 31 Mayıs'ta gerçekleştirilecek daire teslimleri öncesinde ''İstanbul Ritmine Kavuşuyor'' etkinlikleri düzenleniyor

Ritim İstanbul'da teslim festivali

Dumankaya ve Al Mazaya işbirliği ile hayata geçirilen Ritim İstanbul'da 31 Mayıs'ta gerçekleştirilecek daire teslimleri öncesinde ''İstanbul Ritmine Kavuşuyor'' etkinlikleri düzenleniyor.

3 Haziran'da Burhan Öçal'ın sahne performansı 

28 Mayıs'ta projenin yapıldığı alanda gerçekleşecek olan ışık gösterisi ile başlayacak etkinliklikler teslimin başladığı 31 Mayıs haftası boyunca devam edecek. Ritim İstanbul'un atmosferinde gerçekleştirilecek etkinlik, ışık gösterisiyle 3 Haziran'da Burhan Öçal'ın başarılı sahne performansı müzik festivaline dönüşecek. 

Ritim İstanbul'da teslim festivali

4 Haziran'da Murat Dalkılıç konseri 5 Haziran'da ritim gösterisi 

Dumankaya tarafından 4'üncüsü düzenlenen Dumankaya Spor Festivali'nin Ritim İstanbul'daki kupa töreni de ''İstanbul Ritmine Kavuşuyor'' etkinliklerini renklendirecek. 4 Haziran'da yapılacak olan kupa töreninde Murat Dalkılıç, Dumankayalılar için sahne alacak. 5 Haziran'da ise Bağdat Caddesi'nde yapılacak ritim gösterisi ile sona erecek.

Ritim İstanbul'da teslim festivali

Dumankaya ve Al Mazaya ev sahipliğinde 

Ritim İstanbul teslimleri boyunca yapılan şovlar, etkinlikler, sahne sanatları, konserler ve farklı gösteriler ile festival havasında geçmesi planlanan etkinlikler Dumankaya ve Al Mazaya üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşecek. 

Eşsiz konumu ile Ritim İstanbul 

İstanbul Maltepe'de merkezi bir konumda yer alan Dumankaya Ritim İstanbul, Maltepe E-5 karayolu üzerinde yükseliyor. Proje, ulaşım olanakları açısında nda önemli bir noktada yer alıyor. E-5, sahilyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na doğrudan ve hızlı ulaşım sağlayan proje, İstanbul Anadolu Yakası'Nın en önemli ulaşım akslarının ortasında yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Ritim Istanbul