Riva Hills projesi! 790 bin TL!

Beykoz Riva Hills Eyfel Yapı tarafından inşa ediliyor

Riva Hills projesi! 790 bin TL!

Eyfel Yapı projesi olan Riva Hills 52 bin metrekare alan üzerinde 85 adet konuttan oluşuyor. 5+1 villaların bulunduğu Riva Hills Beykoz’da konumlandırılıyor. Riva Hills satılık villa büyüklükleri 200 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Riva Hills teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Riva Hills projesi 40 milyon dolar yatırım bedeline sahip olmakla beraber, Mimar Ayşegül Suner tarafından tasarlanıyor. Palladyen ve Romanesk izler taşıyan Riva Hills denize 700 metre uzaklıkta konumlandırılıyor. Riva Hills projesi kapsamında briç kulübü, deneysel mutfak, tea room, tenis kortu, fitness ve yoga gibi farklı sosyal donatı imkanları bulunuyor. Bunlarında dışında Riva Hills özellikleri arasında spa alanları, tenis sahaları, yapay nehirler, fitness, yoga, moroccan canopy, coastal barbeque, deneysel mutfak, pool gazebo, spor alanları, yüzme havuzları gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Riva Hills Beykoz projesinde lansman öncesi fiyatları 790 bin TL’den başlıyor ve en düşük metrekare birim fiyatı olarak 3 bin 950 TL veriliyor. Riva Hills ödeme koşulları kapsamında kişiye özel ödeme ya da faizsiz vadelendirme seçenekleri uygulanıyor.

Riva Hills nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen Riva Hills Beykoz’da yer alıyor.

Riva Hills adres bilgileri: Riva Mah. Anadolu Cad. No:26 Riva-Beykoz/İSTANBUL

Riva Hills iletişim bilgileri
Telefon: (532) 111 44 54 (Kurumsal Pbx)
Web: www.rivahills.com

 

"Riva Hills projesi! 790 bin TL!" Başlıklı Haberin Galerisi

Riva Hills projesi! 790 bin TL!

Riva Hills projesi! 790 bin TL!

Riva Hills projesi! 790 bin TL!

Riva Hills projesi! 790 bin TL!

Proje Bilgisi: Riva Hills