Robin Williams'ın evi satıldı

Ünlü aktör Robin Williams'ın Napa Vadisi'nde bulunan evi en sonunda satıldı

Robin Williams'ın evi satıldı

2014 yılında intihar eden ünlü oyuncu Robin Williams'ın Napa Vadisi'nde bulunan evi en sonunda satıldı. Williams'ın ölümünden üç ay önce satışa çıkardığı evi bir süre satılmadı. Sonunda satılan ev Fransız bir ailenin oldu. Evin yeni sahipleri Bordeux'lu Alfred ve Melanie Tesseron, bu görkemli malikane için 18.1 milyon dolar ödeme yaptı.

Robin Williams'ın evi satıldı

Ünlü aktörün, bu evle uğraşmak istemediği için satışa çıkardığı söyleniyordu. Ünlü aktör "Hayatımı küçültmeye çalışıyorum. Ödenecek faturalarım da var. Alacağım parayla boşanma masrajlarını ödeyeceğim. Biliyorsunuz, boşanmanın da bir bedeli var" diye durumu açıklamıştı.

Williams, Napa Vadisi'nde bulunan bu görkemli yapıyı ilk olarak 2012 yılında 35 milyon dolara satışa çıkardığını açıklamıştı. Fakat bir süre sonra fiyatını 29.9 milyon dolara indirmek durumunda kaldı.

Robin Williams'ın evi satıldı

Robin Williams bu eve dünyadan uzaklaşıp kafasını dinlemek için gidiyordu. Evin bulunduğu arazi aktörün kendisine ait üzüm bağlarının yakınında yer alıyordu.

Beş yatak odası, özel bir kütüphanesi, altı banyosu ve şarap mahzeni bulunan ev 2000'lerin başında Williams için inşa edilmişti.

Malikanenin arazisi içinde bir de konuk evi bulunuyor.

Robin Williams'ın evi satıldı