Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi!

Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi ön talep topluyor. Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi fiyatları ilerleyen günlerde açıklanması planlanıyor

Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi!

10 Mart 2014 / Emlakwebtv
Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi, 280 adet konuttan meydana geliyor. Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi satılık daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi 46 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi satılık daire sahiplerine de üzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatıları sunuyor.

Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi ön talepleri topluyor. Aydos Ormanı’na oldukça yakın mesafede konumlandırılan Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi, Büyükada, Kınalı, Sedef Adası, Burgaz ve Heybeliada manzaralı daireleri satışa sunuyor.

Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi fiyatları henüz açıklanmamışken, Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanının sağlanması bekleniyor. Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi teslim tarihi hakkında da henüz bir açıklama yapılmıyor.

Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi nerede?
İstanbul Anadolu yakası Kartal Yakacık’ta yer alan Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi, TEM ve E5’e 5 dakika, metroya 7 dakika, Kartal ve Pendik İDO iskelelerine 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, metro ile Kadıköy’e sadece 32 dakika, Taksim’e ise sadece 55 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0212 241 06 03
Web Adresi: www.ronesanskonut.com.tr

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul