Rönesans Gayrimenkul Maltepe projesi Nisan ayında satışta

İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi’nde yükselecek olan Rönesans Gayrimenkul’ün Maltepe projesi Nisan'da satışa çıkacak

 Rönesans Gayrimenkul Maltepe projesi Nisan ayında satışta

İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi’nde yükselecek olan Rönesans Gayrimenkul Maltepe projesi Mart sonunda satışa çıkacak. Konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşacak olan projenin ismi açıklanmadı.

2 bloktan oluşacak olan projenin bir blokunda konutlar, bir blokunda ise ofisler bulunuyor. 250 milyon dolar yatırım değerine sahip olan projede detayların ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Projenin lansmanı ise Nisan ayında yapılacak. Teslim tarihi olarak 2017 yılının planlandığı Rönesans Maltepe projesi 41 bin 725 metrekare arsa alanına sahip. 500 adet rezidans ve ofisten oluşan projede daire büyüklükleri belirlenmedi.

Esenkent metro durağının yanında
Maltepe Cevizli Mahallesi’nde yükselecek olan Rönesans Maltepe projesinin sosyal olanakları içerisinde; Adalar ve Marmara Denizi manzarası, çocuk oyun alanları, avm, fitness merkezi, sauna, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve güvenlik bulunuyor.

Maltepe Park AVM ile komşu olan Rönesans Gayrimenkul Maltepe, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Anadolu Yakası Kartal Adliye Sarayı’na olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. D-100 yoluna ise kısa sürede ulaşımın sağlanabildiği projenin yükseleceği arsayı Rönesans Gayrimenkul 2013 yılında İller Bankası’nın ihalesinden 815 milyon liraya satın almıştı.

2 bloktan oluşan projede, 22 katlı tek blokta 220 adet konut, 27 katlı tek blokta ise 280 adet ofis ve 5 katlı bir alışveriş merkezine yer veriliyor. Projede toplam 500 adet bağımsız birim yer alıyor.

Mart ayında satışa çıkarılması beklenen Rönesans Maltepe projesinde fiyatlar, daire ve ofis tipleri, alanları ve ödeme seçenekleri belirlenmedi. 

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Rönesans Maltepe