Rönesans Gayrimenkul'den Piazza Projesi

Rönesans Gayrimenkul'un Maltepe'da hayata geçirdiği Piazza projesi 320 milyon Euro yatırım değerine sahip

Rönesans Gayrimenkul'den Piazza Projesi

Rönesans Gayrimenkul'un Maltepe'da hayata geçirdiği Piazza projesi 320 milyon Euro yatırım değerine sahip. Uzun zamandır ''Rönesans Maltepe'' adı ile bilinen projenin ismi Piazza olarak lanse edildi. 

Konut, ofis ve alışveriş merkezinden meydana gelen Piazza Maltepe projesinde konut ve ofisler adalar ve deniz manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. 

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Adliye Sarayı'na oldukça yakın bir konumda yer alan proje Maltepe Park AVM'ye komşu konumda bulunuyor. Projede 29 kattan oluşan konut bloğu, 21 katlı ofis bloğu ve açık alanların bulunduğu bir alışveriş merkezi yer alıyor. 

Rönesans Gayrimenkul'den Piazza Projesi

2018 yılı Mart ayında teslim edilmesi planlanan Piazza projesi 42 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen projede büyüklükleri 57 metrekare ile 212 metrekare arasında değişen toplam 230 adet daire bulunuyor. 

Piazza fiyatları 449 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 12 oranında indirim uygulanıyor. Firma bünyesinde yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ile teslime kadar vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise adalar manzarası, avm, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Piazza