Rönesans Hayat Projesi

Rönesans Gayrimenkul imzası ile yükselen Rönesans Hayat projesi İstanbul Maltepe'de hayata geçiriliyor

Rönesans Hayat Projesi

Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen projenin ismi henüz belirlenmedi. Satışa çıkmak için gün sayan proje 250 milyon dolar yatırım değerine sahip. 

Maltepe Cevizli'de 41 bin 725 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Maltepe Rönesans Hayat projesi konut, ofis ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. 22 katlı tek blokta 230 adet konut, 27 katlı tek blokta ise 220 adet ofis ve 5 katlı bir alışveriş merkezi yer alıyor. Projede toplam 500 adet bağımsız birime yer veriliyor. 

Projede yaşam Mart 2018 tarihinde başlayacak.

 

Rönesans Hayat Projesi

 

Maltepe Park AVM ile komşu konumda yer alan Rönesans Hayat projesi, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Adliye Sarayı'na yakın bir mesafede konumlanıyor. D-100 'e kısa sürede ulaşımın sağlanabildiği projenin kurulduğu arsayı Rönesans Gayrimenkul İller Bankası'nın 2013 yılındaki ihalesinden 815 milyon TL'ye satın almıştı. 

Adalar manzarası, avm, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik ve kameralı güvenlik sosyal alanları bulunan Rönesans Hayat Maltepe projesinde teslimlerin 2017 yılında yapılması bekleniyor. Projede konut tipleri, daire büyüklükleri ve fiyatlar henüz belirlenmedi. Rönesans Gayrimenkul, Maltepe Cevizli'de yer alan projesi Rönesans Hayat projesinde satışlar için hazırlanıyor. 

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Rönesans Hayat