Rönesans, herkesi kitap okumaya davet ediyor

Rönesans Gayrimenkul, sosyal sorumluluk projesi altında, topluma kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla bir ilke imza attı

Rönesans, herkesi kitap okumaya davet ediyor

10 Haziran 2013 / emlakwebtv
Rönesans Gayrimenkul, sosyal sorumluluk projesi altında, topluma kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla bir ilke imza attı. Rönesans Gayrimenkul bünyesindeki tüm Optimum Outlet’ler ve Kozzy AVM’de ziyaretçiler, alışverişin tatlı yorgunluğundan sonra kitap okuma fırsatı da bulacak. Ziyaretçilerini kitap okumaya teşvik etmekle kalmayan Rönesans Gayrimenkul, bu sayede gelecek nesillerin de okuma alışkanlığı kazanmasına katkıda bulunacak.

Kitap okuma projesi Optimum Outlet’ler ve Kozzy AVM’de uygulanacak
İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan Optimum Outlet’ler ve Kozzy AVM’de uygulanacak olan bu projede, AVM’lerin yönetimi tarafından satın alınan kitaplar, ziyaretçilerin okuması için ortak alandaki oturma gruplarına bırakılacak. Ziyaretçiler, kitapları okuduktan sonra tekrar yerlerine bırakacak. Kısa süre içinde bitiremedikleri bir kitabı okumaya başlayan ziyaretçiler ise kitabı alarak, tekrar AVM’ye geri getirmeleri şartı ile evlerine götürebilecekler. Böylece kitaplar elden ele dolaşarak farklı kişiler tarafından okunacak.