Rönesans Kartal Yakacık basın toplantısı ne zaman?

Rönesans Konut tarafından Kartal Yakacık'ta hayata geçirilen Rönesans Yakacık projesinin basın toplantısı 9 Nisan'da gerçekleştirilmesi planlanıyor

Rönesans Kartal Yakacık basın toplantısı ne zaman?

26 Mart 2014 / Emlakwebtv
Rönesans Konut, İstanbul’da yer alan ilk projesi olan Rönesans Kartal için 9 Nisan 2014 tarihinde bir basın toplantısı düzenlemeyi planlıyor. Rönesans Kartal projesi ile ilgili tüm detayların anlatılacağı basın toplantısında Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Özgümüş ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Işıl Dinçer de katılacağı bilgisi veriliyor.

Rönesans Kartal Yakacık’ta hayata geçirdiği projesi karma bir şekilde tasarlanıyor. Alışveriş merkezi, ofisler ve konuttan meydana gelen Rönesans Kartal projesinde 276 konut bulunuyor. Rönesans Yakacık satılık daireler ise 1+1’den 3+1’e kadar tasarlanıyor. Rönesans Yakacık Evleri’nin büyüklükleri de 68 ile 186 m2 arasında değişiyor.

Rönesans Kartal Yakacık’ta yer alan projenin basın toplantısı 9 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olup, saat 10:00’da başlaması planlanıyor. Ortaköy Feriye Lokantasında gerçekleştirilmesi planlanan Rönesans Kartal projesi hakkında detaylı bilgileri 0212 241 06 03 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.