Rönesans Konut ilk konut projesine başladı

Rönesans Konut İstanbul’daki ilk projesini Kartal’da hayata geçiriyor. Kartal - Yakacık’ta geliştirilen proje birbiriyle bütünleşik 3 blokta toplam 276 konuttan oluşuyor

Rönesans Konut ilk konut projesine başladı

8 Mart 2014 / Posta Gazetesi 

Türkiye’nin güçlü müteahhitlik guruplarından Rönesans, alışveriş merkezleri, ofisler ve karma yapılar ile ticari gayrimenkul sektöründeki tecrübesini konut sektörüne taşıyor. Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Konut, İstanbul’daki ilk projesini Anadolu yakasında şehrin yeni gelişen bölgelerinden Kartal’da inşa edecek. Kartal - Yakacık’ta geliştirilen proje birbiriyle bütünleşik 3 blok olarak tasarlandı.

276 konuttan oluşuyor  

Yakacık bölgesinde geliştirilen ve birbiriyle bütünleşik 3 bloktan oluşan Rönesans Kartal projesinde daire tipleri 1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 metrekare arasında değişiyor. Kapanmaz Adalar manzarasının yanı sıra hem doğa hem de peyzaj yapısı ile sakinlerine her mevsim yaz tadında bir yaşam vaad eden proje, zengin sosyal imkanları ile de dikkat çekiyor. İnşaatı devam eden Rönesans Konut Kartal Projesi için ön talep toplama süreci de başladı.

Firma Bilgisi: Rönesans Konut