Rönesans Konut’un Yakacık projesi görücüye çıkıyor!

Rönesans Konut’un Kartal Yakacık’ta yükselen ilk projesi 9 Nisan’da düzenlenecek toplantıyla tanıtılacak

Rönesans Konut’un Yakacık projesi görücüye çıkıyor!

26 Mart 2014 / Emlakwebtv
Rönesans Holding iştiraklerinden Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi, şehri yeni gelişen bölgesi Kartal Yakacık’ta inşa ediliyor. Yeni konut projesinin detayları ve Rönesans Konut’un gelecek dönem hedefleri 9 Nisan’da düzenlenecek toplantıda açıklanacak.

Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Özgümüş ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Işıl Dinçer’in katılımıyla gerçekleşecek toplantı, Ortaköy Feriye Lokantası’nda 10.00’da başlayacak.

Üç farklı tipte 280 konut var
Rönesans Gayrimenkul Kartal Yakacık projesi, 280 adet konuttan meydana geliyor. Rönesans Konut Kartal Yakacık projesi satılık daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor.  46 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen projede yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar da bulunuyor.

 Rönesans Konut Kartal Yakacık projesi nerede?
İstanbul Anadolu yakası Kartal Yakacık’ta yer alan Rönesans Konut Kartal Yakacık projesi, TEM ve E5’e 5 dakika, metroya 7 dakika, Kartal ve Pendik İDO iskelelerine 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, metro ile Kadıköy’e sadece 32 dakika, Taksim’e ise sadece 55 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Firma Bilgisi: Rönesans Konut