Rönesans Maltepe Projesi!

Rönesans Gayrimenkul imzası ile yükselen Rönesans Maltepe projesi Mart ayı sonunda satışa çıkacak

Rönesans Maltepe Projesi!

Mart ayı sonunda satışa çıkacak olan Rönesans Maltepe projesi Rönesans Gayrimenkul imzası taşıyor. Maltepe Cevizli Mahallesi'nde yükselen projede teslim tarihi 2017 yılı Mart ayı olarak planlanıyor. 

41 bin 725 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Rönesans Maltepe projesi 500 adet bağımsız bölümden meudana geliyor. 22 katlı tek blokta 220 konut ve 27 katlı tek blokta 280 ofis ve 5 katlı bir avmnin yer aldığı projede bağımsız bölüm alanları 50 metrekare ila 200 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Rönesans Maltepe fiyatları, daire tipleri, daire metrekareleri ve ödeme seçenekleri belirlenmedi. Konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan projenin ismi henüz açıklanmadı. Projenin lasmanının ise Mart ayında yapılması planlanıyor. 

Rönesans Maltepe Projesi!

Rönesans Gayrimenkul'un Maltepe projesinin sakinlerine sunacağı sosyal donatılar arasında; avm, sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, deniz manzarası ve güvenlik bulunuyor. Maltepe Cevizli Mahallesi'nde inşa edilen proje Maltepe Park AVM'ye komşu konumda yer alıyor. 

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne oldukça yakın olan projeden D-100'e kısa sürede ulaşım sağlanabilecek. Projenin inşa edildiği arsayı Rönesans Gayrimenkul, İller Bankası'nın 2013 yılında yaptığı ihalesinde 815 milyon TL'ye satın almıştı. İsmi, fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belli olmayan projenin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Rönesans Maltepe