Rönesans Neva Towers'a 'Dünyanın En İyisi' ödülü

Rönesans Holding'in Moscow City'de satış rekorları kıran dev gökdelen projesi Neva Towers, International Property Awards kapsamında 'Dünyanın En İyi Uluslararası Çok Katlı Projesi' seçildi

Rönesans Neva Towers'a 'Dünyanın En İyisi' ödülü

Rönesans Holding'in Moscow City'de satış rekorları kıran dev gökdelen projesi Neva Towers, International Property Awards kapsamında 'Dünyanın En İyi Uluslararası Çok Katlı Projesi' seçildi. 

1.2 milyar yatırımla hayata geçiriliyor

Rusya'nın merkezi iş alanı kompleksi Moscow City'de yükselen Neva Towers projesi, çok kısa bir sürede 'Moskova'da tüm zamanların en hızlı satan projesi' ünvanını elde etmeyi başardı. Rusların yanı sıra, Çin başta olmak üzere diğer yatırımcı ülke iş insanlarının da yoğun ilgisiyle karşılaşan Neva Towers, 1.2 milyar dolar yatırımla hayata geçiriliyor. Rusya'da emlak sektörüne yeni bir soluk getiren Neva Towers, Rönesans Holding imzası taşıyor. 

Rönesans Neva Towers'a 'Dünyanın En İyisi' ödülü

2020 yılına kadar tamamlanacak

Rönesans İnşaat tarafından hayata geçirilen ve tüm etapları 2020 yılına kadar tamamlanacak olan Neva Towers, sadece satış rekorları kırmakla kalmıyor, aynı zamanda ülkemize de ödül üzerine ödül getiriyor. Proje, Avrupa'da kazandığı başarılarının ardından şimdi de dünya çapında alanının en prestijli ödülünü almaya hak kazandı. 

Rönesans Neva Towers'a 'Dünyanın En İyisi' ödülü

Gayrimenkulün Oscar'ı 

Geçtiğimiz günlerde Londra’da sahiplerini bulan, European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) kapsamında “Avrupa’nın En İyi Çok Katlı Konut Projesi” ve “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” kategorilerinde ödüle layık görülen Neva Towers, bu kez de bulundukları bölgelerde ‘en iyi’ seçilen projelerin dünya birinciliği için yarıştığı ve gayrimenkul dünyasının “Oscar”ları olarak da tanımlanan “International Property Awards” finaline damga vurdu.

70 kişilik uluslararası multidisipliner jüri heyeti tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, ABD’den Dubai'ye, Hong Kong'dan Avustralya'ya kadar dünyanın farklı bölgelerinden birçok seçkin projeyi geride bırakan Neva Towers, “Uluslararası Çok Katlı Konut Projesi” kategorisinde “Dünyanın En İyisi” seçilerek büyük bir başarının sahibi oldu. 

Rönesans Holding'in imzasını taşıyan Neva Towers, Rusya'nın bu kategoride ödül alan ilk projesi olarak tarihe geçti. Neva Towers'ın birinci konut kule ve podyum alanının Aralık 2018'de, ikinci kulenin ise 2020 yılında tamamlanması hedefleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Rönesans Holding
Proje Bilgisi: Neva Towers