Rönesans Sayfiye’de 4 farklı ödeme seçeneği

Rönesans Sayfiye 4 farklı ödeme seçeneği ile konut sahibi yapmaya devam ediyor

Rönesans Sayfiye’de 4 farklı ödeme seçeneği

Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Toplam 276 adet dairenin yer aldığı Rönesans Sayfiye Kartal’da yer alıyor. Rönesans Sayfiye’de daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. 3 blok şeklinde tasarlanan Rönesans Sayfiye’de 1 +1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Projede bahçeli ve balkonlu daireler de bulunuyor.

Rönesans Sayfiye teslim tarihi 2015 yılı olarak planlanıyor
Rönesans Sayfiye projesi özel mimarisi sayesinde ister ilk katta, ister son katta oturun Büyükada, Kınalı, Sedef Adası, Burgaz ve Heybeliada manzaralarına sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Rönesans Sayfiye projesinde konut sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Rönesans Sayfiye 

Rönesans Sayfiye 4 farklı ödeme seçeneği sunuyor
Rönesans Konut her bütçeye uygun ödeme planları ile müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. 4 farklı ödeme seçeneğiyle Sayfiye’de satışlar devam ediyor.

1. Seçenek; Flexi peşinat yüzde 1 ile yüzde 50 arasında değişirken; flexi banka kredisi ise yüzde 69 ile yüzde 20 arasında değişiyor. Kalan yüzde 30 ise Eylül 2015’te ödeniyor.
2. Seçenek; yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi ile ödeniyor, kalan yüzde 30 ise Eylül 2015'te ödeniyor.

3. Seçenek; Yüzde 10 peşin, yüzde 50 banka kredisi ile ödeniyor. Kalan yüzde 40'ı ise Aralık, Mart, Haziran ve Eylül'de olmak üzere 4 taksitte ödeniyor
4. Seçenek; satış fiyatının yüzde 50'si peşin, kalan yüzde 50'si ise Mart 2015'te daire tesliminde ödeniyor.

Rönesans Sayfiye 

Rönesans Sayfiye nerede?
TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta yer alıyor. Aydos Ormanı'nın yanında yer alan Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta.

Rönesans Sayfiye iletişim bilgileri
Rönesans Sayfiye adres: Şehit Aydın Çelik Cad. Yakacık / Kartal
Rönesans Sayfiye satış ofisi: 444 76 75

 

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye