Rönesans Sayfiye görücüye çıktı!

Rönesans Konut’un İstanbul Anadolu yakasındaki yeni konut projesi Rönesans Sayfiye bugün gerçekleştirilen lansmanla tanıtıldı

Rönesans Sayfiye görücüye çıktı!

18 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Rönesans Konut tarafından Kartal Yakacık’ta hayata geçirilen projesinin adı bugün gerçekleşen basın toplantısında açıklandı. Adı Sayfiye olan Rönesans Kartal projesini Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Işıl Dinçer tanıttı.

Sayfiye projesi özellikleri
3 blok şeklinde Kartal Yakacık’ta konumlandırılan Sayfiye projesinde toplam 276 adet konut bulunuyor. Sayfiye satılık daireler ise bahçeli, teraslı, dubleks, kat bahçeli bir şekilde tasarlanıyor. 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerinin yer aldığı Rönesans Sayfiye projesi daire büyüklükleri ise 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. Bazı dairelerde yer alan balkonlar 10 metrekare, teraslar 20 metrekare büyüklükte inşa ediliyor. 14 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Rönesans Kartal Sayfiye Evleri’nde konut alıcılarına 8 bin 500 metrekare yeşil alan imkanı sunuluyor.

Sayfiye projesi fiyatları
Bugün lansmanı gerçekleşen Rönesans Sayfiye projesi fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Yaklaşık 3 bin TL olarak belirlenen metrekare birim fiyatları dışında Sayfiye fiyatları 185 bin TL’den başlıyor.

Sayfiye projesi ödeme planı
Rönesans Konut Sayfiye Kartal projesi ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşin, yüzde 5 Eylül 2014’te, yüzde 5 Mart 2015’te ve yüzde 10’luk bakiye de teslimde ödenecek şekilde hesaplanıyor. Toplam yüzde 25 ödemenin dışında kalan bakiye için de anlaşmalı banka kredisi kullanılıyor.

Sayfiye projesi teslim tarihi
2014 yılında inşa çalışmalarına başlayan Rönesans Konut, Kartal Yakacık’ta hayata geçirdiği Sayfiye projesi teslim tarihi olarak 18 ay sonrası veriliyor. Bu da Aralık 2015’e tekabül ediyor.

Sayfiye projesi nerede?
Rönesans Konut tarafından hayata geçirilen Sayfiye Kartal Yakacık’ta konumlandırılıyor. E-5 ve Kartal Metro durağına yürüme mesafesinde yer alan Sayfiye projesi, TEM’e 4 km uzaklıkta yer alıyor.

Sayfiye projesi iletişim bilgileri
www.ronesanskonut.com.tr
Tel: 0.212. 241 0603
Tel: 444 76 75
Faks: 0.212. 296 1269

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye