Rönesans Sayfiye Kartal'da ödeme planları!

Rönesans Sayfiye Kartal'da Rönesans Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Rönesans Sayfiye Kartal 4 farklı ödeme planını konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor

Rönesans Sayfiye Kartal'da ödeme planları!

Rönesans Sayfiye Kartal’da inşa ediliyor. Rönesans Gayrimenkul projesi olan Rönesans Sayfiye Kartal 14 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Rönesans Sayfiye Kartal 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşuyor ve daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

276 adet dairenin bulunduğu Rönesans Sayfiye Kartal 3 blok şeklinde tasarlanıyor. Rönesans Sayfiye Kartal’da balkonlu ve bahçeli daireler de yer alıyor. Rönesans Sayfiye Kartal teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Rönesans Sayfiye Kartal projesi özellikleri de konut sahiplerinin dikkatini çekiyor. Şöyle ki; basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çok amaçlı saha, sauna gibi imkanlar konut sahiplerine sunuluyor. Ayrıca Rönesans Sayfiye Kartal içerisinde fitness center, pilates, sinema salonu, çardak, yürüyüş ve koşu parkuru, çocuk oyun alanını barındırıyor.

Rönesans Sayfiye Kartal ödeme planı
Rönesans Konut her bütçeye uygun ödeme planları ile müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. 4 farklı ödeme seçeneğiyle Sayfiye’de satışlar devam ediyor.
1. Seçenek; Flexi peşinat yüzde 1 ile yüzde 50 arasında değişirken; flexi banka kredisi ise yüzde 69 ile yüzde 20 arasında değişiyor. Kalan yüzde 30 ise Eylül 2015’te ödeniyor.
2. Seçenek; yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi ile ödeniyor, kalan yüzde 30 ise Eylül 2015'te ödeniyor.
3. Seçenek; Yüzde 10 peşin, yüzde 50 banka kredisi ile ödeniyor. Kalan yüzde 40'ı ise Aralık, Mart, Haziran ve Eylül'de olmak üzere 4 taksitte ödeniyor
4. Seçenek; satış fiyatının yüzde 50'si peşin, kalan yüzde 50'si ise Mart 2015'te daire tesliminde ödeniyor.

Rönesans Sayfiye Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rönesans Sayfiye Kartal’da inşa ediliyor. TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta yer alıyor. Aydos Ormanı'nın yanında yer alan Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor.

Rönesans Sayfiye Kartal adres bilgileri: Balcıdere Sokak No:2 Yakacık-Kartal/İstanbul

Rönesans Sayfiye Kartal iletişim bilgileri
Tel: 444 76 75

Rönesans Sayfiye Kartal örnek daire!

Rönesans Sayfiye Kartal

Rönesans Sayfiye Kartal

Rönesans Sayfiye Kartal

Rönesans Sayfiye Kartal

Rönesans Sayfiye Kartal

Rönesans Sayfiye Kartal

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye