Rönesans Sayfiye Kartal ödeme kampanyaları! Hemen teslim!

Anahtar teslimleri ve tapu teslimleri hemen yapılan Rönesans Sayfiye Kartal için birbirinden farklı ödeme kampanyaları sunuluyor

Rönesans Sayfiye Kartal ödeme kampanyaları! Hemen teslim!

Rönesans Konut tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde inşa edilen Rönesans Sayfiye Kartal’da tapu teslimleri ve daire teslimleri hemen yapılıyor. Yaşamın başladığı projede kalan dairelerin satışları devam ediyor.

Birbirinden avantajlı ödeme kampanyaları sunulan Rönesans Sayfiye Kartal’dan tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 20 oranında indirim yapılıyor.

Rönesans Sayfiye Kartal’ın sıfır faizli ödeme planına göre; tutarın yüzde 30’luk kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Geriye kalan yüzde 70’lik tutar için ise 60 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

Rönesans Sayfiye Kartal’ın vadeli ödeme planına göre ise; daire bedelinin yüzde 30’luk kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Geriye kalan tutar için 10 yıla kadar yüzde 0,70 vade farklı ile taksitlendirme yapılabiliyor. 

Kartal Yakacık’ta Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında konumlanan Rönesans Sayfiye Kartal, orman ve göl manzarası ile doğayla iç içe bir yaşam alanı sunuyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor.

Rönesans Sayfiye Kartal’ın sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; yüzme havuzları, geniş peyzaj alanları, bahçe ve teras alanları, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkurları, yoga, pilates, aerobik odaları ile fitness salonu mevcut.

 

Firma Bilgisi: Rönesans Konut
Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye