Rönesans Sayfiye Kartal’da 60 ay 0 faiz fırsatı! Hemen teslim!

Kartal’da hayat bulan Rönesans Sayfiye projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor, 60 aya kadar da vade farksız taksit imkanı sunuluyor

Rönesans Sayfiye Kartal’da 60 ay 0 faiz fırsatı! Hemen teslim!

Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal’da yükselen Rönesans Sayfiye, Rönesans Konut imzası taşıyor. Anahtar teslimleri ve tapu teslimleri hemen yapılan proje, Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim.

Aydos Ormanı’nın yanı başında inşa edilen Rönesans Sayfiye projesi, birbirine bütünleşik 3 blokta toplam 276 adet daireden meydana geliyor. Arsa büyüklüğü yaklaşık 14 bin metrekare olan projede 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

Bahçeli, teraslı ve dubleks daire alternatifleri bulunan Rönesans Sayfiye’de satışı devam eden daireler için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, 60 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Tamamı peşin ödeme de yapılabilen projede daireyi bugün aldığınızda ister hemen taşının ister kiraya verin.

Şehrin ana arterlerine 5 dakika uzaklıkta olan Kartal Rönesans Sayfiye; TEM ve E5’e 5 dakika, metroya 7 dakika, Kartal ve Pendik İDO iskelelerine 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, metro ile Kadıköy’e 32 dakika ve metro ile Taksim’e 55 dakika mesafede.

8 bin metrekarelik kısmı açık alan olarak değerlendirilen Rönesans Sayfiye Kartal’ın ayrıcalıkları içerisinde; yaz aylarında açık da kullanılabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, bahçeler, tenis de oynanabilir çok amaçlı saha ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz teraslar, çocuk oyun alanları, playstation ve video odaları bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Rönesans Konut
Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye