Rönesans Sayfiye ödeme planı

Esnek ödeme planlarıyla dikkat çeken Rönesans Sayfiye’de 4 farklı ödeme seçeneği bulunuyor.

Rönesans Sayfiye ödeme planı

Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”ye yoğun talep devam ediyor. Kısa bir  sürede başarılı bir satış grafiği yakalayan proje, Eylül ayı itibariyle başlattığı kampanya farklı ödeme planlarıyla konut sahibi olmak isteyenlere avantajlar sunmaya devam ediyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, Sayfiye projesinde konut sahibi olmak isteyenler için 4 farklı ödeme seçeneği sunmaya özel fırsatlardan yararlanmak isteyenlerden gelen talepler üzerine devam ediyor.
Rönesans Sayfiye Projesinde geniş seçenekte daireler yer alıyor. Bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks, teraslı 2+1, teraslı 3+1 gibi geniş daire seçeneklerinin yanısıra  1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor. Rönesans Sayfiye’de bazı dairelerde 10 metrekare büyüklüğe varan geniş balkonlar bulunuyor. Teraslar ise 20 metrekareden başlayıp 70 metrekareye kadar çeşitlilik gösteriyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye’nin 8 bin 500 metrekare yeşil alan, bin 500 metrekare ise sosyal tesis alanı olarak tasarlandı. Rönesans Sayfiye'de toplam inşaat alanının ise yaklaşık 50 bin metrekare. Rönesans Sayfiye’de açılabilir kapalı havuz, sauna, fitness; basketbol, voleybol oynanabilen çok amaçlı saha, sinema salonu, çardaklar, yürüyüş alanları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları gibi geniş sosyal imkanlar bulunuyor.

Rönesans Sayfiye ödeme planı;
Rönesans Sayfiye’de ödeme seçeneklerinde; flexi ödeme modeliyle peşinat miktarı müşteri tarafından belirlenebiliyor. Kampanyadaki ödeme planlarını şekillendirirken her bütçeye göre Sayfiyeli olabilmek üzere alternatifler oluşturulabiliyor. Teslimde evini satıp taşınmak isteyen yada primleriyle yatırım yapmak isteyen ayrıca elindeki mevcut birikimini değerlendirmek isteyenlere özel ödeme planları hazırlanıyor

Rönesans Sayfiye  

Rönesans Sayfiye Kartal ödeme planı
Rönesans Konut her bütçeye uygun ödeme planları ile müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. 4 farklı ödeme seçeneğiyle Rönesans Sayfiye’de satışlar devam ediyor.

1. Seçenek; Flexi peşinat yüzde 1 ile yüzde 50 arasında değişirken; flexi banka kredisi ise yüzde 69 ile yüzde 20 arasında değişiyor. Kalan yüzde 30 ise Eylül 2015’te ödeniyor.
2. Seçenek; yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi ile ödeniyor, kalan yüzde 30 ise Eylül 2015'te ödeniyor.
3. Seçenek; Yüzde 10 peşin, yüzde 50 banka kredisi ile ödeniyor. Kalan yüzde 40'ı ise Aralık, Mart, Haziran ve Eylül'de olmak üzere 4 taksitte ödeniyor 
4. Seçenek; satış fiyatının yüzde 50'si peşin, kalan yüzde 50'si ise Mart 2015'te daire tesliminde ödeniyor.

Rönesans Sayfiye nerede inşa ediliyor?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta inşa ediliyor. Rönesans Sayfiye, Aydos Ormanı’nın yanı başında ve Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. proje, TEM-E5 bağlantı yolu, E-5 ve Kartal Metro istasyonuna olan yakınlığı  ile ulaşım rahatlığına da sahip. 

Aydos Ormanı'nın yanında yer alan Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor.

Rönesans Sayfiye Kartal iletişim bilgileri
Rönesans Sayfiye Kartal adres bilgileri:
 Balcıdere Sokak No:2 Yakacık-Kartal/İstanbul
Telefon: 444 76 75

 

 

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye