Rönesans Sayfiye ödemelerinde çığır açıyor

Rönesans Sayfiye 17 Ekim'den itibaren 4 farklı ödeme planını konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor

Rönesans Sayfiye ödemelerinde çığır açıyor

Rönesans Sayfiye 14 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen Rönesans Sayfiye projesinde bahçeli ve balkonlu daireler de bulunuyor. Rönesans Sayfiye’de daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. Rönesans Konut projesi olan Rönesans Sayfiye 3 blok şeklinde tasarlanıyor. Rönesans Sayfiye teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Rönesans Sayfiye projesi özel mimarisi sayesinde ister ilk katta, ister son katta oturun Büyükada, Kınalı, Sedef Adası, Burgaz ve Heybeliada manzaralarına sahip olacak şekilde tasarlanıyor. 75 milyon dolar toplam değere sahip olan Rönesans Sayfiye projesinde geniş balkonlar, teraslar ve kat bahçeleri yer alıyor. Rönesans Sayfiye projesinde konut sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor. Toplam 276 adet dairenin yer aldığı Rönesans Sayfiye Kartal’da yer alıyor.

Rönesans Sayfiye ödeme planı
Rönesans Konut her bütçeye uygun ödeme planları ile 17 Eylül itibariyle müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor.

Flexi peşinat yüzde 1 ile yüzde 50 arasında değişirken; flexi banka kredisi ise yüzde 69 ile yüzde 20 arasında değişiyor. İkinci seçenekte; yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi ile öderken, kalan yüzde 30'unu Eylül 2015'te ödeyecekler.

Yüzde 10 peşin, yüzde 50 banka kredisi ile ödeme yapacak. Kalan yüzde 40'ını ise Aralık, Mart, Haziran ve Eylül'de olmak üzere 4 taksitte ödeyecekler. Fırsat paketlerinin sonuncusunda ise; müşteriler, satış fiyatının yüzde 50'sini peşin, kalan yüzde 50'sini ise Mart 2015'te daire tesliminde ödeyebilecek.

Rönesans Sayfiye nerede?
TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor.

Rönesans Sayfiye adres bilgileri: Balcıdere Sokak No:2 Yakacık-Kartal/İstanbul

Rönesans Sayfiye iletişim bilgileri
Rönesans Sayfiye satış ofisine 444 76 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye