Rönesans Sayfiye satılık daire görselleri!

Rönesans Sayfiye satılık daire görsellerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Rönesans Sayfiye Rönesans Konut tarafından 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor

Rönesans Sayfiye satılık daire görselleri!

Rönesans Sayfiye satılık daire görsellerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Rönesans Sayfiye Rönesans Konut tarafından 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Rönesans Sayfiye projesinde konut sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor. Toplam 276 adet dairenin yer aldığı Rönesans Sayfiye 3 blok şeklinde tasarlanıyor. Bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks,teraslı 2+1,teraslı 3+1 gibi geniş daire seçeneklerinin bulunduğu Sayfiye'de 1+1'den, 3+1'e kadar 68 ile 186 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.

TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık'ta konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM'e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor.

Rönesans Sayfiye satılık daire görselleri

rönesans sayfiye

rönesans sayfiye daire

sayfiye daire

sayfiye örnek

Rönesans Sayfiye İletişim Bilgileri
Adres : Balcıdere Sokak No:2 Yakacık-Kartal/İstanbul
Telefon : 444 76 75
Web : http://ronesanssayfiye.com/#Proje

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye