Rönesans Sayfiye

Rönesans Sayfiye satılık daire fiyatları 228 bin TL'den başlıyor ve uygun ödeme seçeneklerini konut alıcılarına sunuyor

Rönesans Sayfiye

Rönesans Konut tarafından inşa edilen Rönesans Sayfiye Kartal’da yer alıyor. Rönesans Sayfiye 14 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Rönesans Sayfiye satılık daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. Rönesans Sayfiye teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Rönesans Sayfiye’de bahçeli ve balkonlu daireler yer alıyor.

Rönesans Sayfiye projesinde konut sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor. Toplam 276 adet dairenin yer aldığı Rönesans Sayfiye 3 blok şeklinde tasarlanıyor. 18 Nisan 2014 Cuma günü Rönesans Sayfiye basın toplantısı düzenlenmiş olup, Rönesans Sayfiye fiyatları 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Rönesans Sayfiye basın toplantısında satılık daireler ile ilgili şu bilgilere verildi: Bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks,teraslı 2+1,teraslı 3+1 gibi geniş daire seçeneklerinin bulunduğu Sayfiye'de 1+1'den, 3+1'e kadar 68 ile 186 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.

Rönesans Sayfiye fiyatları 228 bin TL ile 710 bin TL arasında değişiyor. Rönesans Sayfiye ödeme planı kapsamında Ramazan kampanyası uygulanıyor. Şöyle ki; yüzde 25 yerine sadece yüzde 1 peşinat verecek ve kalan yüzde 24 peşinatı da 1 yıl sonra ödeyecekler. Peşinat ödemesi haricinde kalan kısım içinse anlaşmalı bankalardan konut kredi kullanılabilecekler. Kampanya süresince konut sahibi olacaklar gelecek ramazanda peşinatlarını ödemiş olacaklar.

Kartal’da yer alan Rönesans Sayfiye projesi özel mimarisi sayesinde ister ilk katta, ister son katta oturun Büyükada, Kınalı, Sedef Adası, Burgaz ve Heybeliada manzaralarına sahip olacak şekilde tasarlanıyor. 75 milyon dolar toplam değere sahip olan Rönesans Sayfiye projesinde geniş balkonlar, teraslar ve kat bahçeleri yer alıyor.

TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Ayrıca Rönesans Sayfiye’nin toplam inşaat alanı yaklaşık 50 bin metrekare olduğu açıklanıyor. Rönesans Sayfiye satış ofisine 444 76 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye