Rönesans Sayfiye

Rönesans Sayfiye 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor

Rönesans Sayfiye

Rönesans Sayfiye 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 14 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Rönesans Sayfiye Kartal’da konumlandırılıyor. Rönesans Gayrimenkul tarafından inşa edilen Rönesans Sayfiye daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. 3 blok şeklinde yükselen Rönesans Sayfiye projesine toplam 276 adet daire bulunuyor.

Rönesans Sayfiye özellikleri
Rönesans Sayfiye özellikleri arasında basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çok amaçlı saha, sauna gibi imkanlar konut sahiplerine sunuluyor. Ayrıca Rönesans Sayfiye Kartal içerisinde fitness center, pilates, sinema salonu, çardak, yürüyüş ve koşu parkuru, çocuk oyun alaları yer alıyor.

Rönesans Sayfiye

Rönesans Sayfiye fiyatları
Rönesans Sayfiye fiyatları ve ödeme planına haberlerimizden ulaşabilir ya da Rönesans Sayfiye satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Rönesans Sayfiye son durum
18 Nisan’da satışa çıkan Sayfiye’de dairelerin yüzde 80’i bir yıl içersinde satılmış, lokasyonu ve konseptiyle, konut sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisini görmüştü.Aralık 2015’te teslim edilmesi planlanan Rönesans Sayfiye'de 1,5+1; 2,5+1; bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks ve teraslı olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor. Proje satışa devam edilen daireler için yüzde 5 peşinat, şirketiçi vadelendirme ve aylık 2.000 TL konut kredisi ödeyerek konut sahibi olabilme gibi farklı fırsatları da sunuluyor.

Rönesans Sayfiye nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Rönesans Sayfiye Kartal’da inşa ediliyor. TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta yer alıyor. Aydos Ormanı'nın yanında yer alan Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor.

Rönesans Sayfiye

Rönesans Sayfiye adres bilgileri: Balcıdere Sokak No:2 Yakacık-Kartal/İstanbul

Rönesans Sayfiye iletişim bilgileri
Tel: 444 76 75

 

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye