Rotana İstanbul fiyatları 5 bin 500 TL'den!

Önkollar Awaji güvencesi ile Kartal'da hayata geçirilen Rotana İstanbul fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede metrekare fiyatları 5 bin 500 TL'den başlıyor

Rotana İstanbul fiyatları 5 bin 500 TL'den!

Önkollar Awaji güvencesi ile Kartal'da hayata geçirilen Rotana İstanbul fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede metrekare fiyatları 5 bin 500 TL'den başlıyor. 

2017 yılında teslim edilmesi planlanan Rotana İstanbul projesi Kartal'da Mert Sitesi'nin yerine inşa ediliyor. Deniz manzaralı konumu ile dikkat çeken proje 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+2 konut tiplerinden oluşuyor. Projede daire büyüklükleri ise 119 metrekare ile 201 metrekare arasında değişiyor. 

Toplam 112 adet daireden meydana gelen Rotana İstanbul fiyatları metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlıyor. Projeden konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Dışı kadar iç mimarisi de iddialı olan Rotana İstanbul'un yüzde 55'i yeşil alanlar için ayrılmış durumda. Akıllı ev teknolojisi ile donatılan Rotana İstanbul projesinde tabet ve akıllı telefonunuzdan tek tuşla evinizdeki bir çok işlemi yapabilirsiniz. 

E-5 karayolu ve Soğanlık metro istasyonuna birkaç dakika mesafede yer alan Rotana İstanbul projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın bir konumda yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Önkollar Awaji
Proje Bilgisi: Rotana İstanbul