Rotana İstanbul'da satışlar başladı

Önkollar Awaji imzası ile İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Rotana İstanbul'da satışlar başladı

Rotana İstanbul'da satışlar başladı

Önkollar Awaji imzası ile İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Rotana İstanbul'da satışlar başladı. Kartal'da Mert Sitesi'nin yerine inşa edilen proje deniz manzarası ve konumu ile dikkat çekiyor. 

3 bin 800 metrekarelik alan üzerinde yükselen Rotana İstanbul projesi 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+2 tipinde, büyüklükleri 119 metrekare ile 201 metrekare arasında değişen toplam 112 adet daireden meydana geliyor. 

E-5'e ve Soğanlık metro istasyonuna birkaç dakika mesafede yer alan proje akıllı ev teknolojisi ile donatıldı. Projenin yüzde 55'i ise yeşil alanlar için ayrıldı. 

Rotana İstanbul fiyatları metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

İki bloktan oluşacak projede dairelerin yanı sıra 11 adet ticari ünite bulunuyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan projenin iç mimarisi de oldukça iddialı. Rotana İstanbul projesinde daireler ankastre mutfak, klima sistemi, ocak, fırın ve davlumbaz ile teslim ediliyor. 

''Ev dediğin yaşarken kazandırmalı'' sloganı ile hayata geçirilen Rotana İstanbul projesinde satışlar başlamış durumda. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Önkollar Awaji
Proje Bilgisi: Rotana İstanbul