Route İstanbul Ataköy!

Lansman öncesi ön satışları yapılmaya başlanan Route İstanbul Ataköy fiyatları minimum 570 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Route İstanbul Ataköy!

Özyazıcı İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın gözde ilçesinden biri olan Bakırköy’e bağlı Ataköy’de hayata geçirilen Route İstanbul’da lansman öncesi ön satışlar başladı. A ve B olmak üzere iki blok halinde yükselen projede 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

İndirimli fiyatlarla satışları gerçekleştirilen Route İstanbul Ataköy’de 1+1 dairelerin fiyatı minimum 570 bin TL’den ve 2+1 dairelerin fiyat ise minimum 880 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Route İstanbul Ataköy projesinde 1+1 dairelerin alanı 75 metrekare ve 89 metrekare olarak; 2+1 dairelerin alanı ise 120 metrekare ve 271 metrekare olarak belirleniyor. Projede yaklaşık 300 adet daire ile 20 adet ticari birime yer veriliyor.

24 saat güvenlik hizmeti sunulan Route İstanbul Ataköy’de giriş ve çıkışlar kontrollü olarak yapılıyor. Ayrıca projenin çevresi ve girişler yeterli sayıda güvenlik kamerası ile güvenlik merkezinden izlenecek şekilde tesis ediliyor. Otopark girişlerinde uzaktan kumandalı ya da kartlı giriş sistemi bulunuyor.

Tüm rezidans dairelere görüntülü interkom sistemi kurulacak olan Route İstanbul Ataköy’de 1+1 rezidans dairelere 1 araçlık, 2+1 rezidans dairelere 2 araçlık otopark alanı veriliyor. Asansörle otopark katlarına erişim sağlanabilen projede A ve B blokta 4’er adet yolcu asansörüne, ayrıca her blokta 1 adet yük asansörüne yer veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Özyazıcı Inşaat
Proje Bilgisi: Route istanbul