Route İstanbul ön talep topluyor

Özyazıcı İnşaat imzası ile Ataköy'de hayata geçirilen Route İstanbul ön talep topluyor

Route İstanbul ön talep topluyor

Özyazıcı İnşaat imzası ile Ataköy'de hayata geçirilen Route İstanbul ön talep topluyor. Lokasyonu ile ilgi gören proje Özyazıcı İnşaat'ın Ataköy'de inşa ettiği ikinci proje. 

2018 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Ataköy Route İstanbul projesi iki blokta 302 konuttan oluşuyor. Konutların yanı sıra 20 adet ticari ünitenin bulunduğu Route İstanbul'da daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Daire büyüklükleri ise 75 metrekare ila 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Route İstanbul ön talep topluyor

Projeden konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Route İstanbul fiyatları 570 bin TL'den başlayıp 1 milyon TL'ye kadar yükseliyor. Route İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Route İstanbul projesinde ön talep toplama süreci başladı. 

Route İstanbul ön talep topluyor

Route İstanbul nerede? 

Ataköy'de E-5'in yanında yükselen Route İstanbul Ataköy, Atatürk Havalimanı'na komşu konumda yükseliyor. E-5, metrobüs ve metronun kesiştiği noktada inşa edilen proje Kültür Üniversitesi, Airport AVM ve Avrupa Residence&Office projesinin hemen yanında konumlanıyor. Ev sahipleri, metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına kısa sürede ulaşabiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Özyazıcı Inşaat
Proje Bilgisi: Route istanbul