Route İstanbul projesi Ataköy'de yükseliyor

Özyacızı İnşaat imzası ile hayat bulan Route İstanbul projesi Ataköy'de yükseliyor

Route İstanbul projesi Ataköy'de yükseliyor

Özyacızı İnşaat imzası ile hayat bulan Route İstanbul projesi Ataköy'de yükseliyor. Lokasyonu ile öne çıkan Route İstanbul, Atatürk Havalimanı'na komşu konumda yükseliyor. 

2017 yılında teslim edilmesi planlanan Route İstanbul E-5, metrobüs ve metronun kesiştiği bir noktada yükseliyor. Avantajlı fiyatlarla satışların başladığı Route İstanbul projesi ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İki blokta 300 konuttan meydana gelen Route İstanbul'da dairelerin yanı sıra 20 adet ticari ünite yer alıyor. Projede daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. 

Route İstanbul projesi Ataköy'de yükseliyor

Ataköy Route İstanbul projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar arasında; güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi bulunuyor. Daireler ise ankastre beyaz eşya ürünlerle teslim ediliyor. 

Projede 1+1 dairelere 1 araçlık, 2+1 dairelere ise 2 araçlık otopark alanı veriliyor. Proje kompleksi içinde işyerleri ve misafirler için açık otopark bulunuyor. 

Banka kredisi için uygun durumda olan ve satışların başladığı Route İstanbul Ataköy projesinde detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Route İstanbul projesi Ataköy'de yükseliyor

Route İstanbul nerede? 

Ataköy'de E-5'in yanı başında yükselen Route İstanbul projesi Atatürk Havalimanı'na komşu konumda yükseliyor. E-5, metro ve metrobüse yakınlığı ile dikkat çeken proje aynı zamanda Kültür Üniversitesi ve Airport AVM'ye oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özyazıcı Inşaat
Proje Bilgisi: Route istanbul