Royal Garden Kartal fiyatları 255 bin TL!

Royal Garden Kartal fiyatlarının 255 bin TL'den başlaması bekleniyor

Royal Garden Kartal fiyatları 255 bin TL!

Royal Garden Kartal fiyatlarının 255 bin TL'den başlaması bekleniyor. Royal Garden Kartal, 13 bin 346 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.  Proje Royal Group güvencesi ile hayata geçiriliyor. 374 adet dairenin yer aldığı Royal Garden satılık daire büyüklükleri 98 ile 321 metrekare arasında değişiyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 

Royal Garden Kartal projesinde zengin sosyal donatılar yer alıyor. Bunlar arasında; kameralı güvenlik, açılır - kapanır yüzme havuzu, deniz manzarası, çocuk yüzme havuzu, adalar manzarası, kafe,  çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kreş, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; merkezi ısıtma, ankastre beyaz eşya, alarm sistemleri, yerden ısıtma ve ısı pay ölçer. 

Royal Garden Kartal projesi fiyatlarının 255 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatı 3 bin 400 lira olarak veriliyor. Royal Garden Kartal'da firma bünyesinde 36 ay sıfır faizle vade fırsatı yeriliyor. Royal Garden Kartal projesi detayları ile ilgili bilgileri satış ofisindenden alabilirsiniz. 

İstanbul Kartal Karlıktepe'de inşa edilen Royal Garden Kartal projesinde ön satış döneminde projeden daire alanlar yüzde 30 indirim fırsatından yararlanıyor. Kartal merkeze yakınlığı ile dikkat çeken proje sahile ve E-5'e de oldukça yakın. Royal Garden Kartal teslimlerinin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Royal Garden projesi iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Karlıktepe Mahallesi Blokevler Sokak Kartal - İstanbul
Telefon numarası . 444 5 795 
Web adresi : royalgroup.com.tr
E-posta adresi : info@royagroup.com.tr

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal