Royal Garden Kartal fiyatları

30 Eylül’e kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Royal Garden Kartal fiyatları 240 bin TL'den başlıyor

Royal Garden Kartal fiyatları

Royal Garden Kartal fiyatları açıklandı. Royal Group tarafından inşa edilen Royal Garden Kartal projesi 30 ve 22 katlı iki blok üzerinde 374 daireden oluşuyor. Royal Garden Kartal’da 1+1’den 5+1’e kadar daire tiplerine yer veriliyor. Royal Garden Kartal satılık daire büyüklükleri 78 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.

Aralık 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan Royal Garden Kartal satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Özellikleriyle dikkat çeken Royal Garden Kartal’da Türk hamamı, soyunma odaları ve duş bulunan SPA merkezi, spor salonları, kreş, havuz, jakuzi ve sauna yer alıyor.

Royal Garden Kartal fiyatları
30 Eylül’e kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Royal Garden Kartal fiyatları 240 bin TL'den başlıyor.

Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli ne dedi?
Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, Royal Garden Kartal projesi ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Normalde bu dairenin fiyatı 466 bin liraydı. Sadece ön satış dönemine özel olarak avantajlı bir fiyat sunduk. Yani apartman dairesi fiyatına rezidans satıyoruz Yine 30 Eylül’e kadar bizden daire alanlara şirket bünyesinde 36 aya sıfır faiz kampanyası uyguluyoruz.

Royal Garden Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında, Royal Group tarafından hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesi merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Royal Garden Kartal Anadolu Adalet Sarayı'na 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence