Royal Garden Kartal ön satışları için son gün 30 Ekim!

Royal Garden Kartal ön satışları için son gün 30 Ekim Cuma günü olarak veriliyor. Projede daire fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Royal Garden Kartal ön satışları için son gün 30 Ekim!

Royal Garden Kartal ön satış kampanyası devam ediyor. 30 Ekim’ kadar uzatılan kampanya kapsamında 30 aya kadar 0 faiz imkanı bulunuyor. 1 Eylül’de satışa çıkan Royal Garden Kartal’ın yüzde 30’u satışa sunulmuş olup, proje oldukça yoğun ilgi gördü.

Royal Garden Kartal 30 ve 22 katlı iki ayrı kuleden meydana geliyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Royal Garden Kartal 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Royal Garden Kartal daire büyüklükleri 78 ile 360 metrekare arasında değişiyor. 

13 bin 346 metrekare alan üzerinde inşa edilen Royal Garden Kartal’da çocuk oyun alanları, açılır - kapanır yüzme havuzu, deniz manzarası, adalar manzarası, çocuk yüzme havuzu, kafe, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kreş, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Royal Garden Kartal satılık daire fiyatları
Ön satış kampanyası kapsamında Royal Garden Kartal satılık daire fiyatları 225 bin TL’den başlıyor.

Royal Garden Kartal fiyatları şöyle; 1+1 daireler 225 bin lira, 2+1 daireler 355 bin lira, 3+1 daireler ise 555 bin liradan başlıyor. 

Royal Garden Kartal ön satış kampanyası ile ilgili olarak Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli; “Royal Garden Kartal Residence’ın gördüğü yoğun ilgiyi de buna bağlıyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasının en hızlı prim yapan lokasyonu Kartal’da inşa edilen projemiz sunduğu imkanlar ve uygun fiyatı nedeniyle tercih ediliyor. Apartman dairesi fiyatına kapanmaz deniz ve adalar manzaralı rezidans satıyoruz” diye konuştu. Ön satış döneminde tüm dairelerin yüzde 30 indirimli olarak satıldığını belirten Tolga Çehreli, “Yine kampanya kapsamında  Royal Garden Kartal Residence’dan daire alanlara şirket bünyesinde 30 aya sıfır faiz kampanyası uyguluyoruz. Kısa bir süre daha geçerli olacak bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi satışa ofisine bekliyoruz.” dedi.

Royal Garden Kartal Karlıktepe Mahallesi’nde yer alıyor. Hafriyat çalışmalarının bitmek üzere olduğu Royal Garden Kartal satış ofisine 444 5 795 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Royal Garden Kartal adres bilgileri: Karlıktepe Mahallesi, Blokevler Sokak Kartal - İstanbul 

Anadolu Adalet Sarayı’na 2 km, İDO Kartal’a 3 km, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 km uzaklıkta bulunan Royal Garden Kartal projesi  Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 km mesafede yer alıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence