Royal Garden Kartal ön satışta!

Royal Garden Kartal ön satışta. Royal garden Kartal projesinde lansman öncesi yüzde 30 indirimli satışlar başladı

Royal Garden Kartal ön satışta!

Royal Garden Kartal ön satışta. Royal garden Kartal projesinde lansman öncesi yüzde 30 indirimli satışlar başladı. Royal Group imzası ile yükselen proje 374 adet rezidans daireden meydana geliyor. 13 bin 346 metrekare alan üzerinde inşa edilen Royal Garden Kartal satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor. 

Royal Garden Kartal projesi daire sahiplerine çocuk oyun alanları, deniz manzarası, açılır kapanır yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kreş, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı ve deniz manzarası gibi ayrıcalıklar sunuyor. 

Royal Garden Kartal ön satışta!

Royal Garden Kartal fiyatlarının 255 bin lira ile 520 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede firma bünyesinde sıfır faiz ile vade fırsatı sunuluyor. Aynı zamanda Royal Garden Kartal ön satışta ve projede ön satış döneminde daire alanlar yüzde 30 indirim fırsatından yararlandı. 

2 blokta 374 daireden oluşan proje Kartal Karlıktepe'de yükseliyor. E-5, sahil ve Kartal merkeze yakınlığı ile dikkat çeken projede daireler adalar manzarasına hakim. Royal Garden Kartal projesinin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, yerden ısıtma, alarm sistemleri, merkezi ısıtma ve depo. 

2017 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Royal Garden Kartal fiyat, ödeme seçenekleri ve proje detayları ile ilgili bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Royal Garden Kartal ön satışta!

Royal Garden Kartal adres bilgisi : Karlıktepe Mahallesi Blokevler Sokak Kartal - İstanbul 

Royal Garden Kartal iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 5 795 
Web adresi : royalgardenkartal.com
E-posta adresi : info@royalgroup.com

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal