Royal Garden Kartal Projesi

Royal Garden Kartal Projesi 13 bin 346 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Royal Garden Kartal Projesi

Royal Garden Kartal Projesi 13 bin 346 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Royal Garden Kartal, Royal Group imzası taşıyor. 374 adet daireden oluşan Royal Garden Kartal projesi satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşuyor.

Royal Garden Kartal projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; çocuk oyun alanları, açılır - kapanır yüzme havuzu, deniz manzarası, adalar manzarası, çocuk yüzme havuzu, kafe, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kreş, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ankastre beyaz eşya, alarm sistemleri, merkezi ısıtma, yerden ısıtma ve ısı pay ölçer. 

Royal Garden Kartal projesi fiyatlarının 340 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin lira olarak veriliyor. Projede aynı zamanda firma bünyesinde 36 ay sıfır faizle vade fırsatı sunuluyor. Royal Garden Kartal projesi detayları ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Kartal Karlıktepe'de inşa edilen Royal Garden Kartal projesinde ön satış döneminde projeden daire alanlar yüzde 30 indirim fırsatından yararlanıyor. Kartal merkeze yakınlığı ile dikkat çeken proje sahile ve E-5'e de oldukça yakın. Royal Garden projesi teslimlerinin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Royal Garden projesi adres bilgisi : Karlıktepe Mahallesi Blokevler Sokak Kartal - İstanbul

Royal Garden projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası . 444 5 795 
Web adresi : royalgroup.com.tr
E-posta adresi : info@royagroup.com.tr

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal