Royal Garden Kartal Residence satışa sunuldu

Royal Group, Kartal'da hayata geçirdiği Royal Garden Kartal Residence'nin satışların başladı. Ön talep döneminde büyük ilgi gören projenin yüzde 30'unun satıldığı açıklandı

Royal Garden Kartal Residence satışa sunuldu

Royal Group tarafından hayata geçirilen Royal Garden Residence projesinde satışlar başladı. Ön talep döneminde büyük ilgi gören ve yüzde 30'luk satış oranına ulaşılan Royal Garden Kartal Residence, toplam 376 daireden oluşuyor. 

Royal Garden Kartal Residence fiyatları ve ödeme koşulları
Büyüklükleri 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen ve 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösterebilen daireler içeren Royal Garden Kartal Residence projesinde 1+1 dairelerin fiyatları ise 296 bin TL'den başlıyor. 2+1 dairelerin 397 bin, 3+1 dairelerin ise 600 bin TL'den başladığı projede uygun ödeme koşulları da hazırlanıyor. Bu kapsamda daire bedelinin yüzde 30'unu peşinat olarak veren yatırımcılara, geri kalan bedeli 30 ay boyunca hiç faizsiz ödeme şansı sunuyor. Peşin fiyatı 296 bin TL'den satışan 1+1 daire için 97 bin TL peşinat veren bir yatırımcı daireye, 30 ay boyunca 7 bin 500 TL'lik taksitlerle konut sahibi olabilecek. Diğer taraftan konut taliplilelere İş Bankası tarafından da 120 aya kadar uzanan vadelerle kredi kullanma imkanı da sunuluyor. 

Royal Garden Kartal Residence satışa sunuldu

Lansmana özel firsatlar ay sonuna kadar sürecek
Proje ve ödeme koşullarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ilk fiyat avantajından ve öncelikli daire seçeneklerinden yararlanmak isteyenleri lansman döneminde satış ofisine beklediklerini söyleyen Royal Group Yönetim Kurulu üyesi Tolga Çehreli: 

"Royal Garden Kartal Residence proje bitim tarihine kadar projeksiyonumuza göre en az yüzde 50 prim yapacak. Oturum için de yatırım için de en doğru seçim Royal Garden Kartal Residence..." ifadelerini kullandı.

Aralık 2017'de teslim
İstanbul'un yükselen yıldızı Kartal'da hayata geçirilen ve Anadolu Adalet Sarayı'na 2 kilometre uzaklıkta konumlanan Royal Garden Kartal Residence'nin teslim tarihi olarak da Aralık 2017 gösteriliyor. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence