Royal Garden Kartal'da büyük indirim

Royal Group tarafından hayata geçirilen Royal Garden Kartal Residence yüzde 30 indirimle satışa çıktı. Projede iki blok üzerinde 374 daire yer alacak

Royal Garden Kartal'da büyük indirim

Royal Group'un Kartal'da hayata geçirdiği Royal Garden Kartal Residence, 30 Eylül'e kadar sürecek ön satış döneminde yüzde 30'luk indirim avantajı sağlıyor. 30 ve 22 katlı iki blok üzerinde 374 daireden oluşan Royal Garden Residence'de 2+1 konut fiyatları 240 bin TL'den başlıyor.

Royal Garden Kartal'da büyük indirim

Royal Garden Residence
1+1'den 5+1'e kadar değişen daire tipleri içeren Royal Garden Kartal Residence'de daire genişlikleri 78 ila 360 metrekare arasında değişiyor. Projede dairelerin büyük bir kısmı panoramik deniz manzarasına sahip. 1 Eylül'de başlayan ön satış döneminin ay sonuna kadar süreceğini belirten Royal GRoup Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, bu sürede tüm daireler için yüzde 30 indirim fırsatı sunduklarını söyledi. Çehreli, ön satış döneminde 2+1 dairenin satış fiyatının 340 bin TL'den başladığını belirterek:

Royal Garden Kartal'da büyük indirim

"Normalde bu dairenin fiyatı 466 bin liraydı. Sadece ön satış dönemine özel olarak avantajlı bir fiyat sunduk. Yani apartman dairesi fiyatına rezidans satıyoruz Yine 30 Eylül’e kadar bizden daire alanlara şirket bünyesinde 36 aya sıfır faiz kampanyası uyguluyoruz..." ifadelerini kullandı. 

Yüzde 70 kâr fırsatı
Bu dönemde Royal Garden Residence'den ev alanların proje bittiğinde yüzde 70 oranında kâr etme fırsatı yakalayacağını belirten Çehreli, projede hafriyat çalışmalarının bitmek üzere olduğunu vurguladı.

2017 aralık'ta teslim
Anadolu Adalet Sarayı'na 2 kilometre uzaklıktaki merkezi konumuyla dikkat çeken Royal Garden Residence'nin Aralık 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Projede, Türk hamamı, soyunma odaları ve duş bulunan spa merkezi, spor salonları, kreş, havuz, jakuzi ve sauna gibi sosyal imkanlar da sunulacak. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence