Royal Garden Kartal'da ön satış fırsatı uzatıldı

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Royal Garden Kartal'da ön satış kampanyası 30 Ekim'e kadar uzatıldı. Tüm dairelerin yüzde 30 indirimli olarak satışa sunulduğu kampanya döneminde 30 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme imkanı sunulacak

Royal Garden Kartal'da ön satış fırsatı uzatıldı

Royal Garden Kartal Residence projesine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle ön satış kampanyası 30 Ekim'e kadar uzatıldı. Royal Group'un Kartal'da hayata geçirdiği Royal Garden Kartal'da kampanya süresince, tüm daireler yüzde 30 indirimli olarak sunulacak. 30 aya kadar sıfı faizle taksitlendirme şansı bulunan projede 2+1 daireler, 355 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılacak

Royal Garden Kartal Residence'de fırsat dönemi sürüyor
1 Eylül'de ön satışa çıkan ve yatırımcıdan büyük ilgi gören Royal Garden Kartal'a gösterilen yoğun ilgi nedeniyle ön satış dönemini 30 Eylül'den 30 Ekim'e uzattıklarını belirten Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, doğru lokasyonda hayata geçirilen projelerin her zaman prim getireceğini söyledi. Çehreli:

"Royal Garden Kartal Residence’ın gördüğü yoğun ilgiyi de buna bağlıyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasının en hızlı prim yapan lokasyonu Kartal’da inşa edilen projemiz sunduğu imkanlar ve uygun fiyatı nedeniyle tercih ediliyor..." şeklinde konuştu.

255 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Royal Garden Kartal Residence'de kampanya kapsamında 1+1 dairelerin fiyatları 255 bin TL 'den başlayacak. 2+1 dairelerde başlangıç fiyatı 355 bin TL olarak belirlenirken bu rakam 3+1 dairelerden 555 bin TL olacak. 

Apartman dairesi fiyatına rezidans daire
Ön satış döneminde tüm dairelerin yüzde 30 indirimle satışa çıkarıldığını vurgulayan Çehreli, apartman dairesi fiyatına kapanmaz deniz ve adalar manzaralı rezidans satışı gerçekleştirdiklerini belirtti. Çehreli, kampanya kapsamında 30 aya kadar sıfır faiz uygulanacağını belirterek:

"Kısa bir süre daha geçerli olacak bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi satışa ofisine bekliyoruz" dedi. 

Royal Garden Kartal'da ön satış fırsatı uzatıldı

Royal Garden Kartal'da ön satış fırsatı uzatıldı

Royal Garden Residence Aralık 2017'de teslim
30 ve 22 katlı iki ayrı kulede toplam 374 daireden oluşan projede 1+1'den 5+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. Dairelerin boyutlarının 78 ila 360 metrekare arasında değiştiğini vurgulayan Çehreli, projenin Aralık 2017'de tamamlanacağını da sözlerine ekledi. 

Metroya 3.5 kilometre mesafede hayata geçirilen Royal Garden Kartal Residence, geniş sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. 

Royal Garden Kartal'da ön satış fırsatı uzatıldı

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence