Royal Garden Kartal'da ön satışlar devam ediyor!

Royal Group'un Kartal'da hayata geçirdiği Royal Garden Kartal'da ön satışlar 30 Ekim'de sona erecek

Royal Garden Kartal'da ön satışlar devam ediyor!

Royal Group'un Kartal'da hayata geçirdiği Royal Garden Kartal'da ön satışlar 30 Ekim'de sona erecek. Projede tüm daireler ön satış fırsatı ile yüzde 30 satışa sunuluyor. Aynı zamanda 30 aya kadar sıfır faiz ile taksit imkanı sunuluyor. 

1 Eylül'de ön satışa çıkan Royal Garden Kartal'ın ön satış dönemi 30 Eylül'de sona erecekti. Yoğun ilgi nedeni ile 30 Ekim'e uzatılan ön satış süresi devam ediyor. Projenin lokasyonu itibariyle yüksek prim getirmesi bekleniyor. 

225 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Royal Garden Kartal'da 1+1 daireler 225 bin lira, 2+1 daireler 355 bin lira, 3+1 daireler ise 555 bin liradan başlıyor. Ekim ayının sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenler satış ofisini ziyaret edebiliyor. 

Toplam 374 adet daireden oluşan Royal Garden Kartal, 30 ve 22 katlı iki ayrı kuleden meydana geliyor. Projede daire büyüklükleri 78 ile 360 metrekare arasında değişiyor. Royal Garden Kartal teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli proje ile ilgili; 

"Royal Garden Kartal Residence’ın gördüğü yoğun ilgiyi de buna bağlıyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasının en hızlı prim yapan lokasyonu Kartal’da inşa edilen projemiz sunduğu imkanlar ve uygun fiyatı nedeniyle tercih ediliyor..." şeklinde konuştu.

Royal Garden Kartal satış ofisi iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Karlıktepe Mahallesi, Blokevler Sokak Kartal - İstanbul 
Telefon numarası : 444 5 795
Web adresi : royalgardenkartal.com
E-posta adresi : info@royalgroup.com.tr

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal