Royal Garden Kartal'da teslimler başlıyor

Royal Group imzasıyla hayata geçirilen Royal Garden Kartal'da teslimler Nisan ayında başlıyor

Royal Garden Kartal'da teslimler başlıyor

İstanbul'da inşaat sektörünün en hareketli lokasyonlarından biri olan Kartal'da hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesinde teslimler için geri sayım başladı. Royal Group imzasıyla inşa edilen projede anahtar teslimleri Nisan ayı itibarıyla yapılacak. Royal Garden toplam 400 daireden meydana geliyor.

Kartal'da 180 milyon TL'lik yatırım

Royal Group, Kartal'da inşasını tamamladığı Royal Garden projesine Nisan ayında teslime hazırlanıyor. 22 ve 30 kattan oluşan iki blok halinde geliştirilen ve 180 milyon TL'lik yatırım değeriyle dikkat çeken Royal Garden Kartal, toplamda 13 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde konumalnıyor. Projenin yüzde 80'lik kısmı ise yeşil alandan oluşurken 2 bin metrekareye yakın oturma alanı, içine motorlu taşıtların giremediği 11 bin metrekarenin üzerindeki peyzaj alanıyla Royal Garden, İstanbul'un en yeşil rezaidanslarından biri olarak öne çıkıyor. 

Royal Garden Kartal'da teslimler başlıyor

Royal Grup bir projesini daha teslim ediyor

 Royal Garden'i İstanbul'un en özel noktalarından biri olan Kartal ilçeside tamamladıklarını ve firma olarak bir projeyi daha tabablamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli: "“Royal Group olarak bir projemizi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önceliğimiz her zaman ‘Bir konuttan çok yaşam merkezi’ yaratmak oldu. Bunun için tüm süreçleri insan mutluluğu çerçevesinde tanımlayarak hareket ettik. " dedi. Çehreli projenin temelinde prestij ve yüksek standart ilkelerinin bulunduğunu ve amaçlarının da insanarın yaşamlarına değer katabilecek ayrıcalıklı projeler oluşturmak olduğunu belirterek: "Gördüğümüz ilgi, satış rakamları ve aldığımız geri dönüşlere baktığımızda bunu başardığımızı görüyorum. Bu sonuç, 2018 yılında başlayacağımız yeni projelerimiz için motivasyonumuzu güçlendiriyor" dedi. 

Avrupa'nın en iyisi

Standartların en yüksek düzeyde tutulduğu bir proje oluşturduklarını ve bu proje ile birlikte Dünya İnşaat Oscarları olarak nitelendirilen sektörün en saygın ödüllerinden biri olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nden de birincilikle döndüklerin belirten Çehreli: ". Böyle prestijli bir yarışmada ülkemizi temsil ediyor olmak ve birçok dünya deviyle birlikte yarışıp bu ödülleri almak ayrı bir mutluluk. Royal Garden projesinin global arenada yakaladığı başarıyla hem Türkiye’de hem de dünyada varlığımızı kanıtladığımıza inanıyorum." şeklinde konuştu. 

Rolay Garden Kartal projesi

Toplamda 400 adet konut biriminden oluşan Royal Garden Kartal'da daire  büyüklükleri 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişiyor. 1+1 ile 5+1 arasında değişen dairelerde yüksek güvenlik standartları sunulurken, ahşap kaplama, modern tasarıma sahip iç kapılar ve akıllı ev otomasyon sistemleri de yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal