Royal Garden Projesi

Royal Garden Projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Royal Garden Projesi

Royal Garden Projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 13 bin 346 metrekare alan üzerinde inşa edilen Royal Garden projesi Royal Group imzası taşıyor. 374 adet daireden meydana gelen Royal Garden projesi satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor.

Royal Garden projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; çocuk oyun alanları, açılır - kapanır yüzme havuzu, deniz manzarası, adalar manzarası, çocuk yüzme havuzu, kafe, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kreş, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, alarm sistemleri, merkezi ısıtma, yerden ısıtma ve ısı pay ölçer. 

Royal Garden Projesi

Royal Garden projesi fiyatlarının 340 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin lira. Projede aynı zamanda firma bünyesinde 36 ay sıfır faizle vade fırsatı sunuluyor. Royal Garden Residence detayları ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Kartal Karlıktepe'de yükselen Royal Garden projesinde lansman öncesi satışlar 30 Eylül'e kadar devam edecek. Ön satış döneminde projeden daire alanlar yüzde 30 indirim fırsatından yararlanıyor. Kartal merkeze yakınlığı ile dikkat çeken proje sahile ve E-5'e de oldukça yakın. Royal Garden projesi teslimlerinin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Royal Garden Projesi

Royal Garden projesi adres bilgisi : Karlıktepe Mahallesi Blokevler Sokak Kartal - İstanbul

Royal Garden projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası . 444 5 795 
Web adresi : royalgroup.com.tr
E-posta adresi : info@royagroup.com.tr

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence