Royal Garden Yakacık'ta ön satış dönemi başladı

İstanbul'un Kartal ilçesinde "balkon" tabir edilen Yakacık mahallesinde hayata geçirilecek Royal Garden Yakacık projesinde ön satışlar başladı

Royal Garden Yakacık'ta ön satış dönemi başladı

İstanbul anadolu Yakası'nın son yıllardaki gelişim hızıyla dikkat çeken Kartal ilçesinde hayata geçirilecek Royal Garden Yakacık'ta ön satışlar başladı. Proje ilçenin "İstanbul'un balkonu" olarak tabir edilen yüksek rakımlı mahallesi Yakacık'ta hayata geçirilecek. Yakacık ilçesi, Aydos Ormanları'na komşu konumu ve geniş adalar ve deniz manzarasıyla biliniyor.

Royal Group'tan yeni proje: Royal Garden Yakacık

Kartal bölgesinde hayata geçirdiği markalı projeleriyle dikkat çeken royal Group, yeni projesi için Yakacık'ı seçti. 70 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen ve 13 kattan oluşan projede 5 ayrı blok yer alacak. 11 bin 500 metrekarelik arsal alanı üzerinde inşa çalışmaları start alan ve satışına da yakında başlanacak olan projede inşaat alanı ise 51 bin metrekare olacak. Royal Garden Yakacık, Kartal'ın "balkon" tabir edilen Yakacık Mahallesi'nde inşa edilecek. 

125-300 metrekare arasında değişen daireler

İnsanların yaşam alanlarında konforun maksimum düzeyde düşünüldü Royal Garden Porjesinde dairelerin büyüklükleri ise 125 metrekareden başlayacak. En büyük dairenin 300 metrekare olarak tasarlandığı Royal Garden yakacık'ta, yüksek teknoloji, kalite ve güvenliğe olanak tanıyan malzemeler kullanılacak. Tüm daireler için kapalı otopark imkanının sunulacağı projede de toplamda 242 adet daire yer alacak. 1+1 tipi dairelere yer verilmeyecek olan projede projede 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 3+1,  4+1, 5+1 dubleks daireler bulunacak. 

4. kattan itibaren deniz manzarası

Kartal'ın yüksek rakımlı mahallesi Yakacık'ta hayata geçirilecek olan Royal Garden Yakacık'ta, 4. kattan itibaren deniz manzarası da sunulacak. Proje Dragos ve Kadıköy'e kadar uzanan deniz hattı ve Adalar Manzarası içerirken, Çamlıca Tepesi'ni de içine alan 360 derecelik panoramik bir manzara olanağı da sunuluyor. 

Royal Garden Yakacık nerede?

TEM E6 otoyolu ve Uğur Mumcu Bağlantı yoluna bin metrelik uzaklıkta yer alan Royal Garden'dan E-5 Karayolu ve metroya ise 100 metrelik bir mesafe ile ulaşım mümkün olacak. Proje sahil yoluna 3, Kadıköy ve Kozyatağı gibi kent merkezlerine ise 20 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor. Boğaziçi Köprüsü'ne 22 , Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 32 kilometre uzaklıkta konumlanırken, Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzaklığı ise 15 kilometre düzeyinde bulunan Royal Garden Yakacık'tan hastane, eğitim kurumları ve AVM gibi yaşam alanlarına da kolaylıkla ulaşım mümkün olacak. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: royal garden yakacık