Royal Garden'de teslime doğru

Royal Group imzasıyla Kartal'da hayata geçirilen Royal Garden projesinde teslimler Nisan ayında yapılacak

Royal Garden'de teslime doğru

İstanbul Kartal'da Royal Group imzasıyla hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesinde teslimler için geri sayım başladı. Modern mimari anlayış ve yüksek standartlarla inşa edilen projede teslimler 2018 yılının Nisan ayında başlayacak. Royal Garden Kartal'da satışlar ise yüzde 80'ler seviyesine ulaştı. 

Royal Garden Kartal'da anahtar teslimleri Nisan'da

Royal Group 22 ve 30 katlı iki kuleden oluşan Royal Garden Kartal projesini 2018 Nisan tarihinde teslim etmeye hazırlanıyor. 180 milyon TL'lik yatırım değerine sahip proje, özel konumu ve ilçenin silüetine sunduğu katkıyla dikkat çekiyor. PRojenin 13 bin 500 metrekarelik arsa üzerindeki konumu yüzde 80'lik bölümü yeşil alana ayrılmış özel tasarımıyla destekleniyor. Bu özelliğiyle İstanbul Anadolu Yakası'nın en yeşil projesi olma özelliğini taşıyan Royal Garden, 2 bin metrekare seviyesindeki oturma alanları ve içine motorlu araçların giremediği 11 bin 500 metrekarelik net peyzaj alanlarına sahip olacak ve İstanbul'un en yeşil rezidansı unvanını taşıyacak. Projede toplam 400 daire yer alacak. 

Royal Garden'de teslime doğru

Kartal'ın en özel noktalarından biri olacak

Hayata geçirdikleri projelerle Kartal'ın İstanbul'un en özel noktalarından bir haline gelmesine katkı yaptıklarını söyleyen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, konut inşa ederken önceliklerinin bir konuttan çok yaşam merekezi yaratmak olduğunu vurguladı. Çehreli, bunun için tüm süreçleri insan mutluluğunu eksene alan bir çalışma sistemiyle yürüttüklerini belirterek: "Royal Group olarak bir projemizi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Royal Garden projemizin temelini de mutluluk, prestij ve yüksek standartlar üzerinde kurduk. Amacımız insanların yaşamlarına değer katabilecek ayrıcalıklı bir proje ortaya koymaktı. Gördüğümüz ilgi, satış rakamları ve aldığımız geri dönüşlere baktığımızda bunu başardığımızı görüyorum. Bu sonuç, 2018 yılında başlayacağımız yeni projelerimiz için motivasyonumuzu güçlendiriyor..." dedi. 

Avrupa'nın en prestijli ödülü Royal Garden Kartal'ın

Yüksek standartlarda yaratılan bir proje ortaya koyduklarını, bu çabanın da dünyanın İnşaat Oscarı olarak bilinen ve en saygın ödüllerinden biri olarak gösterilen ULuslararası Gayrimenkul Ödülleri'nden birincilikle dönerek karşılığını aldığını belirten Çehreli: "Böyle prestijli bir yarışmada ülkemizi temsil ediyor olmak ve birçok dünya deviyle birlikte yarışıp bu ödülleri almak ayrı bir mutluluk. Royal Garden projesinin global arenada yakaladığı başarıyla hem Türkiye’de hem de dünyada varlığımızı kanıtladığımıza inanıyorum..." ifadelerini kullandı. 

Royal Garden'de teslime doğru

Royal Garden Kartal Projesi

Büyüklükleri 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen Royal Garden Kartal projesi toplam 400 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipi konutlardan oluşan projede yüksek güvenlikli dairekapısı, dekoratif ve modern iç kapılar, ahşap kaplama, akıllıev otomasyon sistemleri ve ankastre cihazlar ile donatılmış mutfaklar yer alıyor. Geniş sosyal alanları ve yüksek yeşil alan kapasitesiyle dikkat çeken projede bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları yer alacak. Diğer taraftan kadın ve erkeklere özel SP Üniteleri, Tür hamamı, buhar odaları, sauna ve yarı olimpik bir de yüzme havuzu bulunacak.

Royal Garden Kartal nerede?

İstanbul'un prim potansiyeli en yüksek ilçelerinden Kartal'da hayata geçirilen Royal Garden Kartal, E-5 ve sahil yoluna oldukça yakın bir noktada konumlanıyor. PRojeden TEM bağlantı yoluna uzaklık ise yalnızca 3.5 kilometre. Çok sayıda alışveriş merkezi, eğitim ve sağlık binasına da yakınlık arzeden proje Sahiba Gökçen Havalimanı'na 21, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 22 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal