Royal Group'tan bayrama özel yüzde 15+5 indirim

Royal Group Kartal'da hayata geçirdiği Royal Garden projesinde Kurban Bayramı'na özel bir kampanya hazırladı

Royal Group'tan bayrama özel yüzde 15+5 indirim

Royal Group imzasıyla hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesi, Kurban Bayramı'na özel bir kampanya ile giriyor. Yatırımcının büyük ilgi gösterdiği ve dairelerin yüzde 70'lik kısmının satıldığı projede, Kurban Bayramı süresince yüzde 15+yüzde 5 indirim fırsatı sunulacak. Kampanya 5 Eylül tarihine kadar yapılacak başvurularda geçerli olacak. 

Royal Garden Kartal Kurban Bayramı'na özel bir kampanya ile giriyor

Royal Group tarafından Royal Garden Kartal projesinde uygulanan kampanya, peşin alımlarda var olan yüzde 15'lik indirime ek olarak yüzde 5 oranındaki indirimden meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değşiiklik gösterdiği Royal Garden 1+1'den 5+1'e kadar değişen daire tiplerinden meydana geliyor. Dairelerde tavan yükseklikleri ise 3.5 metre olarak belirlendi. Projede daire tipleri ve başlangıç fiyatları ise şu şekilde:

- 1+1 daireler 413 bin TL,
- 2+1 daireler 562 bin TL,
- 3+1 daireler 808 bin TL

180 milyon TL'lik yatırım

Toplamda 180 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Royal Garden Kartal, 22 ve 30'ar katlı iki bloktan meydana geliyor. Toplamda 13 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen projenin yüzde 80'lik kısmı ise yeşil alan olarak oluşturuldu. Proje bu özelliğiyle Anadolu Yakası'nın en yeşil porjesi olma özelliğini taşırken, iki bin metrekareye yakın oturma alanı ve motorlu araçların içeri alınmadığı 11 bin 500 metrekarelik peyzaj alanı ile de dikkat çekiyor. Royal Garden Kartal, 400 dairesi ile birlikte İstanbul'un en yeşil rezidanslarından biri olma özelliğini taşıyor. 

Royal Garden Kartal nerede?

İstanbul'un gelişim ivmesi en yüksek merkezlerinden Kartal'da hayata geçirilen Royal Garden Kartal, E-5’e ve sahil yoluna oldukça yakın bir noktada yer alıyor. Letro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 km uzaklıkta yer alan projenin çevresinde sağlık ve eğitim kurumlarınnı yanı sıra AVM'ler de yer alıyor. . 

Royal Garden Kartal sosyal olanakları

Royal Garden, geniş sosyal yaşam alanları ve peyzaj alanları ile dikkat çekiyor. Bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanlarının yer aldığı projede olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları gibi imkanlar da hazırlanıyor. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Kartal