Royal Group'tan Kartal'a 5 yeni proje

Royal Group Kartal'da 550 milyon değerinde 5 yeni projeye başlamak için hazırlanıyor

Royal Group'tan Kartal'a 5 yeni proje

Royal Group Kartal'da 550 milyon değerinde 5 yeni projeye başlamak için hazırlanıyor. Üç yıl içerisinde 2 bin konut yapmaya hazırlanan Royal Group 5 yeni projesini arka arkaya satışa çıkaracak. Royal Group'un Kartal'daki ilk projesi Sky Blue İstanbul ismi ile yükseliyor. Satışa çıkarılan diğer proje olan Royal Garden Kartal Residence'da da satışlar ve inşaat aşaması devam ediyor. 

İnşaatı devam eden iki projenin yatırım değeri 300 milyon lira. Yeni projeler ile birlikte ise Royal Group'un yapacağı yatırımların değeri toplamda 500 milyon liraya ulaşacak. Royal Group, 5 yıl içinde ise 1 milyar TL'yi geçecek büyüklükte yatırım hedefliyor. 

Kartal'ın planlı dönüşümüne katkı sağladıklarını söyleyen Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, '' Yeni projelere start vermek için çalışmaları hızlandırdık. Projelerimiz yine Kartal’da yükselecek. Çünkü bölgenin hem deniz hem de  Aydoş Ormanları’ndan gelen temiz bir havası var. Ulaşım kolaylıkları da konut alıcısının dikkatini çekiyor. Bölgede teleferik ve havaray ulaşımı da bulunuyor. Kartal dönüşüyor ve İstanbul’daki projelerin yüzde 70’inin denizden uzak olması bölgeyi cazip kılıyor” dedi.

Satışa ilk Royal Tria çıkacak

Royal Group'un inşa edeceği projelerin 4 tanesi konut 1 tanesi ise ticari gayrimenkul olacak. İlk olarak satışa çıkacak Royal Tria projesi 200 konuttan oluşacak. Bu yıl 9'uncu ayda satışa çıkacak olan diğer proje Royal Garden Yakacık ise 250 adet konuttan oluşacak. 

Butik bir proje de Maltepe'de yükselecek

Butik projelere de imza atacak olan Royal Group, Maltepe'de 32 konutlu bir proje inşa edecek. Maltepe'de yer alacak olan projede konutlar 2+1 ve dubleks daire seçeneklerinden oluşacak. Kartal'da kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek olan diğer projede de 126 adet konut yer alacak. 

Royal Group'un ticari konsepte inşa edeceği Marin Royal ise Kartal - Pendik sınırında konumlanacak. Marin Royal, Soğanlık Metro Durağı'nın önünde yer alacak ve tek blokta yükselecek olan projenin üst katında ofisler alt katında ise ticari alanlara yer verilecek. 

Firma Bilgisi: Royal Group