Royal İncek fiyatları

Ankara İncek'te yükselen Royal İncek fiyatları için satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Projede teslimlerin Ekim 2017'de yapılması planlanıyor

Royal İncek fiyatları

Ankara İncek'te yükselen Royal İncek fiyatları için satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Projede teslimlerin Ekim 2017'de yapılması planlanıyor. 2+1'den 6+2'ye kadar değişik tipte konutların yer aldığı Royal İncek projesi 5 bin 900 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Toplam 84 adet daireden meydana gelen Royal İncek satılık daire alanları 140 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. 

Royal İncek fiyatları 550 bin TL'den başlıyor!

 

Açık otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve sauna gibi sosyal alanların yer aldığı Royal İncek projesinde dairelerde ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunuyor. 

Butik bir proje olarak yükselen Royal İncek, Ankara İncek'te TED Ankara Koleji'nin yanında konumlanıyor. Avantajlı bir konumda yer alan projede dairelerde kış bahçesi yer alıyor. Royal İncek projesinde örnek daireler hazır durumda. 31 katlı tek bloktan meydana gelen Royal İncek teslimlerinin 2017 yılı Ekim ayında yapılması planlanıyor. 

"Royal İncek fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Royal İncek fiyatları

Royal İncek fiyatları

Royal İncek fiyatları

Royal İncek fiyatları

Firma Bilgisi: Gasterm Mühendislik
Proje Bilgisi: Royal İncek