Royal Marin'den D100'ün gürültüsüne karşı özel teknoloji

Royal Group imzasıyla Kartal'da D100 karayolu üzerinde inşa edilen Royal Marin Business Center, "Akustik İzolasyon Teknolojisi" ile yatırımcıların ulaşım aksının gürültüsünden koruyor

Royal Marin'den D100'ün gürültüsüne karşı özel teknoloji

Royal Group, Kartal'ta hayata geçirdiği iş merkezi Royal Marin Business Center'da satış ve kiralamalara devam ediyor. Mimarinin son teknolojileri kullanılarak inşa edilen Royal Marin Business Center, "Akustik İzolasyon Teknolojisi" ile yatırımcısını D100 karayolunun gürültüsünden koruyor ve ofislerdeki konfor düzeyini daha da artırmayı hedefliyor.  

Royal Marin Business Center projesi

Royal Group imzasıyla inşa edilen proje, 51 metre yükseklik ve 28 metre genişliği yanında devasa bir tekneyi andıran mimari özelliğiyle dikkat çekiyor. 2000 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen projenin zemin katında btoplantı salonları ve otoparkların yer aldığı iki kat ile bunların üzerindeki önden arkaya doğru kısalan lüks yat formu üzerindeki 6 kattan oluşuyor. Son teknoloji ile inşa edilen proje kentin yaşayan ve en dinamik lokasyonlarından biri olan Kartal D100 karayolu üzerinde bulunuyor. Kara, deniz ve hava ulaşımının en önemli merkezlerinden biri üzerinde konumlanan projenin yanı başında ise metro istasyonu bulunuyor. Royal Marin Business Center, sahil şeridi, hastane, okul, eğlence ve alışveriş merkezlerine de oldukça yakın bir lokasyonda bulunuyor. 

Yüksek tavanlar

Projenin tavan yüksekliği ise zemin katta 5 metre, üst katlarda ise 3.5 metre olarak tasarlandı. Mimarisiyle bölgenin kendine has bina formlarından birine sahip olan Royal Marin Business Center, böylece 7.000 metrekarelik bir kullanım alanına da olanak sağlıyor. Projede yer alan kullanım bölgemleri büyük firmaların genel merkezi olarak kullanılmaya uygunluk arz ederken, bodrum katları da dahil diğer katlarda personellerin toplantılarını rahatlıkla yapabilecekleri olanaklar taşıyor. 

Gürültüye karşı Akustik İzolasyon Teknolojisi

Kartal D100 Karayolu üzerinde konumlanan bir iş merkezi olarak yoğun ulaşım potansiyelinin gürültü riskini ise Akustik İzolasyon Teknolojisi ile aşan Royal Group, bu teknoloji ile D100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bölgede meydana gelen ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek ofislerdeki konfor düzeyi bir kat daha artırmayı başarmış durumda

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Marine Business Center