Royal Plus Urankent!

Ankara Yeni mahallede çevreci proje olarak hayata geçirilen Royal Plus, Uran Holding tarafından yaptırılmaktadır

Royal Plus Urankent!

Ankara Yeni mahallede çevreci proje olarak hayata geçirilen Royal Plus, Uran Holding tarafından yaptırılmaktadır. Enerji giderlerini oldukça düşürmeyi hedefleyen proje ile sıcak su ihtiyacının 4'te 1'i güneş enerjisinden sağlanacaktır. Lavabolardaki atık sular temizlendikten sonra rezervuarlarda yeniden kullanıma kazandırılacak ve bahçe sulama k için yağmur suları kullanılacaktır. Isı pay ölçerler sayesinde her daire ısındığı kadar ödeyecek.

Royal Plus özellikleri
Royal Plus konutları 192 konuttan oluşmaktadır. 3 blok halinde inşa edilen Royal Plus konutları 11 bin 644 metre kare üzerine yapılmaktadır. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 tiplerinde ve 12 farklı metrekarede daireler bulunmaktadır.

Royal Plus fiyatları
125 bin 700 TL'den başlayıp 738 bin 625 TL'ye kadar çıkan 5 farklı daire tipi bulunmaktadır.

Royal Plus ayrıcalıkları
Her konuda daire sakinlerine yeni bir yaşam tarzı sunan Royal Plus Konutları çeşitli sosyal alanları ile dikkat çekmektedir. Daire sakinleri her blok çatısında bulunan ve ortak kullanım için düzenlenen alanlarda günün stresinden kurtulabilir ve komşularıyla keyifli zaman geçirilebilir. Aynı zamanda bu projede yazın üstü açılabilen ve kışın üzeri kapatılarak kapalı havuz durumuna gelen havuzu sayesinde 12 ay yüzme keyfi sizleri bekliyor. Yalnız siteye ait olan özel fitness center, bay bayan sauna, hamam ve buhar odaları da bulunmaktadır. Basketbol ve voleybol sahası da bulunan Royal Plus konutlarında çocuk oyun alanları ve parklarda bulunmaktadır.

 

Proje Bilgisi: Royal Plus Urankent