Royal ve Pierre Cardin Halı'dan Custom Design Koleksiyonu

Royal ve Pierre Cardin Halı’nın Custom Design ürünleri ile hayalindeki desenleri halıya yansıtan çocuklar, hem birbirinden güzel oyuncaklara sahip oluyor hem de markanın sosyal sorumluluk projesine katkı sağlıyor

Royal ve Pierre Cardin Halı'dan Custom Design Koleksiyonu

Royal ve Pierre Cardin Halı’nın Custom Design ürünleri ile hayalindeki desenleri halıya yansıtan çocuklar, hem birbirinden güzel oyuncaklara sahip oluyor hem de markanın sosyal sorumluluk projesine katkı sağlıyor. 

Royal ve Pierre Cardin Halı’nın kişiye özel tasarıma olanak sağlayan Custom Design ürünleri çocuklarınızın hayallerindeki halıya kavuşmasını sağlıyor. Custom Design ile çocuklarınızın çizdiği bir resim ya da bir çizgi film karakteri halıya işlenebiliyor.

Kişiye özel tasarıma olanak sağlayan Custom Design, sadece çocukların hayallerini gerçekleştirmekle kalmıyor onlara birbirinden güzel hediyeler de veriyor. Bu hediyeler arasında bez bebekler, araba ve uçak da bulunuyor.

Çocukların hayalleri sosyal sorumluluk projesine katkı sağlıyor
Royal ve Pierre Cardin Halı’nın ilk kez Domotex Fuarı’nda tanıttığı proje ile çocuklar hayallerindeki desenleri halıya yansıtırken birbirinden güzel oyuncaklara da sahip oluyor. Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Bucak köyündeki kadınların el emekleriyle hazırlanan oyuncaklar, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Royal ve Pierre Cardin Halı tarafından satın alınarak köydeki kadınların çalışmasına katkı sağlanıyor.

Firma Bilgisi: Koleksiyon